• Knihovna

  Knihovna

  Sbírka českých a slovenských časopisů a příruček věnovaných Amize.
 • Fotogalerie

  Fotogalerie

  Množství fotografií z českých a slovenských akcí spojených s Amigou.
 • C.A.D.A. projekt

  C.A.D.A. projekt

  Množství informací o bývalé i současné Amiga scéně u nás a na Slovensku.
 • Amipédie

  Amipédie

  Množství informací o Amize, od popisu modelů až po životopisy významných lidí.
 • Diskuzní fórum

  Diskuzní fórum

  Oblíbené diskuzní fórum, určené uživatelům různých retro počítačových platforem.
 • Lokalizace

  Lokalizace

  Sbírka lokalizací programů a her, které jsou k dispozici.


Amiga BANSHEE Papírna Párty 2012

Napsal DaMi on .

Dovolujeme si vás pozvat na další Amiga párty do Vraného nad Vltavou. Pro tentokrát se neformální setkání amigistů bude konat v duchu střílečky BANSHEE.

Termín: pátek 8. až neděle 10. června 2012. V pátek se budeme scházet v pozdním odpoledni – od cca 18 hodin, konec bude v neděli po poledni.

Místo konání: bývalé papírny ve Vraném nad Vltavou (kousek za Prahou – u Zbraslavi). GPS souřadnice jsou: 49°56'27.520"N 14°23'11.198"E. Přesnou adresu neznám :-), ale je to cca 50 m před hostincem U Kaštanu, který má adresu Nádražní 116, Vrané nad Vltavou. Pokud jste na akci ještě nebyli, podle přiložené mapy by neměl být problém to najít.


Ano, je to přesně tam, kde je ta zelená šipka.
Zvětšit mapu

Ze Zbraslavi do Vraného je to cca 5 km – pozor pojedete celkem úzkou cestou vedoucí přes chatovou oblast a zahrádkářské kolonie. Je to oblíbená rekreační cesta, hlavně v sobotu potkáte spoustu cyklistů, bruslařů i pěších, tak opatrně.

Vstupné: necháme dobrovolné, máme v úmyslu vybrat 1000 Kč za pronájem prostor + sud piva a pronájem pípy na víkend.

Veřejný den – sobota: pokud budete chtít vzít svoji rodinu, kamarády, děti, jste vítaní. Můžete si prohlédnout naše stroje, rádi vás i vaše děti k amigám posadíme, předvedeme je a necháme vás samozřejmě cokoli zahrát.

Program: nebudeme nic hrotit, jedná se setkávací a herní událost, trochu si zasoutěžíme v Banshee.

Nováčci: jestli byste měli zájem a jen se bojíte, že nikoho neznáte, nechte obavy doma, jste srdečně zvaní a vítaní. Pokud potřebujete probrat nějakou amiga záležitost, je to ideální příležitost.

Bezpečnost: akce bude probíhat v polorozpadlé fabrice – je tam výborná Hired Guns atmosféra, ale hrozí nebezpečí úrazu. Přístup k místu konání a toaletám je vyznačen a zcela bezpečný, ale je přísně zakázáno odchylovat se od vyznačených tras. Je to tam opravdu nebezpečné! Kdo neuposlechne, bude vykázán!

Sociální zařízení: je ubohé, ale funkční. Na místě je sprcha, pisoáry a toalety, ale nejsou jako v Alcronu. V případě, že si s sebou budete brát nějakou princeznu, které by sociální zařízení nevyhovovalo, v okolí je několik restaurací.

Parkoviště: parkovat můžete přímo v prostorách papíren, od parkoviště do vstupních prostor to je cca 10m a na auta budete z místa konání vidět.

Spaní: ve vlastních spacácích na křeslech nebo na zemi. Karimatka či celta doporučena. 

Co s sebou: Pokud berete amigu, vemte s sebou i prodlužku a případně rozdvojky.

Účast prosím potvrďte ve fóru, e-mailem nebo zde v diskusi pod článkem.

Vaše jakékoli nápady, připomínky či komentáře jsou vítány – kontaktujte nás: DaMi – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Dave de Sade: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komentáře   

jack-3d
+1 # Amiga BANSHEE Papírna Párty 2012jack-3d 2012-02-17 15:10
Snad mi to vyjde a dorazím.

Nemáte oprávnění publikovat komentáře.