Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

TCP/IP stack Genesis

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    TCP/IP stack Genesis

    Funguje nekomu Genesis (separatni 1.04 nebo soucasti OS3.9) s DHCP? Me, Ghh ani Dodovi ne. Kdyz nastavim staticke adresy, jede mi v pohode. Kdyz dynamicke, tak si je z DHCP (v mem pripade HW router) proste neprebere . V manualu ani na netu jsem nic nenasel. V Miami mi to s DHCP funguje v pohode.
    I love Amiga

    #2
    Genensis pouzivam uz nejaky cas spolu so SAMBA, ak si spravne pamatam na DHCP, je potrebne mat spusteny DHCP deamon, patricny service.
    Treba si stiahnu s Aminetu, neskusal som https://aminet.net/package/comm/tcp/dhcp_amitcp
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      Tak to by me nenapadlo, ze Genesis je takto nekompletni
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        Mno ja mam Genesis prekopany, na holo je ako tak pouzitelny...
        Ale vsetky lepsie veci si treba doinstalovat, napr,. FTP Server, Apache, Samba atd.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #5
          Kdyz uz se tu bavime v jinych vlaknech o TCP, mohl by nekdo zkusenejsi zkusit rozbehat to DHCP s Genesis? Ja jsem tomu obetoval cca 1 hodinu a vysledek zadny . To jsem postupoval podle navodu INSTALL z baliku dhcp_amitcp.lha a pak jsem jeste zkousel ruzne experimentovat.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            Jojo taky jsem koumal podle navodu a skoncil jsem na tech programcich v geekgadges co to po me chce Ale vono to pude
            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

            Komentovat


              #7
              Koukal jsme na to i ja a je to docela masakr. Vybodnu se na to. Nez tam spoustet dalsi vec, nastavim to staticky. Pokazde kdyz jednu vec pridam, dve jine tim rozdrbu.

              Komentovat


                #8
                genesis

                Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                Mno ja mam Genesis prekopany, na holo je ako tak pouzitelny...
                Nemohl bys nam ho poskytnout ? Nebo aspon nejaky to nastaveni... Morduju se s tim a uz jsem zoufaly
                Naposledy upravil ghh; 13.12.2007, 16:15:06. Důvod: pomalejc
                Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                Komentovat


                  #9
                  Co konkretne potrebujes vediet?
                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    #10
                    local i dhcp

                    Chtel bych hlavne rozchodit v Genesis dhcp protoze na Drakovi mam jen Miami demo. A pak nejak spravne nastavit tu moji "domaci sit" haha
                    Viz tady:
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat


                      #11
                      DHCP neni nijak zasadne potreba, hlavne ne v siti, kde mas 3 pocitace, nastav to staticky. Ja jsem se na to koukal a po 10 minutak se rozhod, ze na to kaslu.

                      Komentovat


                        #12
                        Ja mam rozchodenu siet na staticku adresu, nie DHCP beham na Sambe pri ktorej som stravil vela casu ale bezi, mam Ariadne II.

                        Dolezite je nastavit spravne
                        1. Interface (Ariadne)
                        2. Database / nakonfigurovat (Host, Service a Inetd)
                        3. User / (Operator - Samba)
                        To je zakladne nastavenie Genesis, dalej sa uz konfiguruje Samba skrip
                        "smb.conf" to som si nastavaval manualne.
                        Samotne nastavenie sa da urobit aj cez Web, ale obcas to padalo a manual je manual

                        Po nastaveni je dalsi krok Tango, tu mam tiez urobeny na automount skrip s cez Genesis.
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                          DHCP neni nijak zasadne potreba, hlavne ne v siti, kde mas 3 pocitace, nastav to staticky. Ja jsem se na to koukal a po 10 minutak se rozhod, ze na to kaslu.
                          Jasna paka! Musim len suhlasit, staci urobit Host list a frcis.
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            #14
                            Jenze me se na Drakovi Miami po pul hodine vypina a ja chci tahat treba 1000 frejmu do Pega kde Miami jede bez omezeni - takze Genesis.
                            A zaroven chci na Drakovi i pripojeni k internetu pres dhcp a delsi nez pul hod.
                            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                            Komentovat


                              #15
                              Hlavne se taky nevyznam v tech cislech/adresach jaky mam pouzit a tak. Vcera se mi o tom i zdalo jak tapu
                              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X