Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Co prvního jste na Amize viděli?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #76
    O: Co prvního jste na Amize viděli?

    bylo to v roce 1990, v nemocnici jsem se seznamil se spolulezicim kolegou a bavili se o pocitacich - ja mel tehdy didaktika, on A500 a po navratu z nemocnice jsem se zajel podivat. Pokud si dobre pamatuju, tak nasledovaly tyto hry: Blood Money, Lemmings, Golden Axe a na zaver Monkey Island - kdy jsem pochopil, ze dokud si tuto hru nezahraju na vlastnim pocitaci, muj zivot nebue naplnen... vlastni Amigu jsem dostal od dva roky pozdeji a Monkey Island jsem prosel tolikrat, ze bych ho nejspis cely prosel po pameti i dnes...
    PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

    Komentovat


      #77
      O: Co prvního jste na Amize viděli?

      Ja som ako prve na Amige videl (bola to A500) hru International Karate + a nakolko je toto moja oblubena hra z Commodore 64, mohol som ich porovnat. Aj ked az take rozdiely tam neboli, aj tak ma tato hra dostala a vtedy som si povedal, ze chcem Amigu Asi ako druhe som videl hru The Killing Game Show, ktora bezala na Amige 500 v obchodaku Prior (isto pamatate) a ta hudba s metalovym podkladom je uzasna! Si pamatam ako sme stale nenapadne zvysovali hlas na TV a predavacka ho stale znizovala
      Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

      Komentovat


        #78
        O: Co prvního jste na Amize viděli?

        Já jsem jako první, viděl demo Desert Dream. To bylo pro mě něco tak neskutečně dokonalého, úchvatného a do té doby nevídaného, že jsem jen nevěřícně koukal, slintal a poslouchal tu nabušenou hudbu. Od té doby Amigu zbožňuju. Jen o něco málo méně než Atari

        Komentovat


          #79
          O: Co prvního jste na Amize viděli?

          tak okolo roku 90 som bratrankovi na A500 prve videl workbench a hlavne hry "Mouse Trap" a "Super Hang On" a to ma celkom dostalo, lebo som u tety chcel ostat na prazdninach, co sa mi napokon aj podarilo. Odvtedy som bol do Amigy zamilovany.

          Falcon_11
          Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
          Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
          E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
          Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
          AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


          registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

          Komentovat


            #80
            O: Co prvního jste na Amize viděli?

            Lemmings někdy v roce 1991,možná i něco předtím, ale Lemmings mě tenkrát dostal... (na C64 Boulder Dash nějaký rok předtím, ještě za komunismu)
            Panda Libor

            Komentovat


              #81
              O: Co prvního jste na Amize viděli?

              Ishar II, to bol nakoniec aj dôvod zaobstarať ju

              Komentovat


                #82
                O: Co prvního jste na Amize viděli?

                Já viděl první u kamaráda North & South na A500. To byl neskutečný skok v porovnání s 8-bity, v mém případě Didaktik Gama. Pak jsem si koupil A500+.
                I love Amiga

                Komentovat


                  #83
                  O: Co prvního jste na Amize viděli?

                  My víme, už 6 let...

                  19.11.2008, 07: 24 :53 #14 Solaris104
                  Ja videl North & South na A500 a WB 1.3
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #84
                    O: Co prvního jste na Amize viděli?

                    Stag
                    Amiga 1200 Blizzard 1230/50 MkIV 32MB 4GB Ide-CF Wi-Fi Orinoco Silver ,Amiga 1200 40MB hdd 4MB fast ram
                    Stylový, citrónově žlutý toaletní papír - došel

                    Komentovat


                      #85
                      O: Co prvního jste na Amize viděli?

                      Autorem citovaného textu je Vejce Přejít na původní příspěvek
                      Stag
                      Tak to bylo u Tebe první setkání s Amigou hodně silné... . Kdyby to bylo s Amigou jako se sexem, tak by jiné platformy byly do slova a do písmene v prdeli .
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #86
                        O: Co prvního jste na Amize viděli?

                        No neco s prdeli tam taky bylo
                        To jsem napsal jenom tak. Uz jsem tady odpovidal myslim driv a dnes jsem si dal misto vtipne kase vtipny parek z lidla, tak me napadlo sem napsat
                        Amiga 1200 Blizzard 1230/50 MkIV 32MB 4GB Ide-CF Wi-Fi Orinoco Silver ,Amiga 1200 40MB hdd 4MB fast ram
                        Stylový, citrónově žlutý toaletní papír - došel

                        Komentovat


                          #87
                          O: Co prvního jste na Amize viděli?

                          Vím, že si již odpovídal . Nevím, jak v češtině, ale ve slovenštině mezi "vajciami" a "párkom" neni veliký rozdíl. Ještěže se tvůj nick píše v jednotným čísle ) .
                          Amiga - PMD 85

                          Komentovat


                            #88
                            O: Co prvního jste na Amize viděli?

                            Moje první Amiga, kterou sem si měl možnosto osahat, byla Amiga 600 a na ní hra Superfrog Byl jsem nadšený! Po tom, co jsem do té doby viděl hry jen na Didaktiku, PMD 85 a Sharpu To byla jiná liga prostě.

                            Svoji první vlastní Amigu jsem si pořídil až v letošním roce... pozdě ale přece!
                            Naposledy upravil s4r; 04.12.2014, 00:11:49.
                            A500, A600, A1200, CD32

                            Komentovat


                              #89
                              O: Co prvního jste na Amize viděli?

                              Autorem citovaného textu je Vejce Přejít na původní příspěvek
                              No neco s prdeli tam taky bylo
                              To jsem napsal jenom tak. Uz jsem tady odpovidal myslim driv a dnes jsem si dal misto vtipne kase vtipny parek z lidla, tak me napadlo sem napsat
                              Sakryš, a nebyl ten párek zelný?
                              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                              Komentovat


                                #90
                                O: Co prvního jste na Amize viděli?

                                ja som videl prvy krat Amigu 500 na intrakoch mladost STU v Bratislave, bolo to v roku 1991, chlapik mal okrem farebnej telky aj zosik s bednami, pustil uvod Lotus Esprit a ked som to videl, bol som na sracky, z reprakov sa sinul neuveritelne kvalitny zvuk, paradne basy a vysky a obraz na telke, to sa mi ani nechcelo verit ze to bezi z toho pocitaca

                                potom si kupil 500-vku kamarat, casto som k nemu chodil gamesi, az som si ja zaobstaral 1200-ku a uzival si AGA novinky, boli to krasne casy, ked sme chodili za dilerom v B.Bystrici do Sasovej po novinky a trasucimi sa rukami strkali diskety do mechaniky ...
                                --------------------------------------------------
                                A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X