Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sraz na Slovensku

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Sraz na Slovensku

    Presne tak, 1-2 mesiace, je tam teda dalších 10 mesiacov okolo. Chce to navrhnút dalšie možné alternatívy . Termín 24-26. júl 2015 sa zdá z dnešného pohľadu byť ako najmenej vyhovujúci ).
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      O: Sraz na Slovensku

      Tiez by mi skor asi vyhovoval ten posledny augustovy vikend, ale asi ako po ine roky, chatky budu rezervovane pocas celeho leta a pre nas amigistov bude volny zase len september.
      A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

      Komentovat


        O: Sraz na Slovensku

        A ostatné ročné obdobia?
        Amiga - PMD 85

        Komentovat


          O: Sraz na Slovensku

          Pardon za OT, ale akcia vo Vraném nad Vltavou je pre Slovákov 2. nejbližšia Amiga akcia po tej čo sa koná v Brne. No a pokiaľ sa odpočíta cena za ubytovanie, mohlo by sa to aj finančne vyrovnať (?). Je jasné, že zostáva problém prespania a hotelová posteľ tam neni súčasťou... .
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            O: Nieco na pobavenie...

            Vlado a dones aj ten Tvoj notas co si mi vravel ze je petelica ........
            Naposledy upravil jonson; 11.08.2014, 20:01:30.
            Sinclair 128, Amiga 1200, PS1, PS2, PS3,PS4, X360 ,X One, PS VITA, PSP ,WII, PC

            Komentovat


              O: Sraz na Slovensku

              ja bych prijel klidne i v zime. uz se tesim, remata ma dobrou atmosferu! co vic, doma jsem na amiu nesahl kazdej pokus je detma trestan smile takze uz se tesim az si ji vytahnu na remate a v klidu si zaparim a hlavne poklabosim s vama.

              Komentovat


                O: Sraz na Slovensku

                Otazka, ako sme na tom? Stihame koniec Septembra, alebo to nechame na Oktober?
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  O: Sraz na Slovensku

                  Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                  Otazka, ako sme na tom? Stihame koniec Septembra, alebo to nechame na Oktober?
                  No ja osobne by som to presunul na neskor. Mam kopec prace a nestiham nic ine.
                  A1230, A1260, A600, Furia EC02, S628, A2K | ZX 81, Spectrum 48, 48+, 128, +2A, +2B | Sord M5 | C 64 |Atari 1040 STFM, 800 XE, XL | Didaktik Kompakt, M, Gama | Ondra | PMD 85 | PP 01 | Sharp MZ-721

                  Komentovat


                    O: Sraz na Slovensku

                    No, my sme uz styria,takze ja som tuto sezonu mimo.
                    A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                    Komentovat


                      O: Sraz na Slovensku

                      Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                      Otazka, ako sme na tom? Stihame koniec Septembra, alebo to nechame na Oktober?
                      Prepacte ale tento rok z toho nic nebude, stale som vytazeny ani na WEB nie je cas ... asi ho uz aj vypli (ak ma niekto zaujem posuniem to dalej a starajte sa zatial www.amigapoint.sk) Velmi mi chybate, aj Amiga .... mam tolko planov ale 0 casu.... Buduci rok to bude hadam ine ....


                      Pribudla mi doma Amiga 500 - doslova zachranena pred kontajnerom a po umyti je ako nova... mam aj foto bude cas zavesim zopar foto
                      Naposledy upravil venox; 29.09.2014, 21:16:14.
                      WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                      Komentovat


                        O: Sraz na Slovensku

                        @Venox,
                        skoda, speciane na teba som sa tesil, ze pokecame
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          O: Zraz na Slovensku

                          Takze az na jar.
                          A600 Furia020 | A1200 PiStorm32 Lite | A1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2 | Nintendo DS | MiST

                          Komentovat


                            O: Sraz na Slovensku

                            Ajajajajaj....nuz co uz.....
                            Sinclair 128, Amiga 1200, PS1, PS2, PS3,PS4, X360 ,X One, PS VITA, PSP ,WII, PC

                            Komentovat


                              O: Sraz na Slovensku

                              Velká škoda, zvlášť, když už jsem zpátky ve formě

                              Tak třeba se potkáme v Praze:
                              ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                              Komentovat


                                O: Sraz na Slovensku

                                Skoda, som sa na Vas tesil, a tiez ze bude pohodovy vikend. Tak snad to na jar vyjde. Dovtedy si Vlado najde trochu casu a Tomas si vybavi priepustku od rodinky
                                A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X