Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ve stínu magie

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ve stínu magie

    Zdravíčko.
    Nenajde se tady vlastník originálky?

    V zájmu "záchrany" této hry pro příští generace, hledám nepoškozený soubor "intro.exe", kde se nerozsype grafika

    #2
    O: Ve stínu magie

    Nj, na EAB se to řeší snad už několik let. Koukal jsem že ses tam do toho taky zapojil.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Ve stínu magie

      Ja mam nekde asi originalku te hry, ale jednak nevim jestli ji najdu a ani nevim, jestli to je ta verze co hledate. Potkaval jsem totiz na vejsce Radima Ballnera co tu hru delal a jsem si skoro jisty, ze je mozne ho snadno nekde sehnat a kontaktovat, treba by neco mel on.
      Naposledy upravil Doda; 16.12.2011, 22:18:07.

      Komentovat


        #4
        O: Ve stínu magie

        Radim nemá nic, ptal jsem se ho na to už v rámci cady. Kontakt na něj mám, můžu se zeptat ještě jednou, ale je to už fakt spousta let.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          Aha, tak treba to najdu, minimalne se o to pokusim, ale dostal jsem tu disketu v dobe, kdy uz Amiga byla trochu mimo a tezko rict, kam mi ta disketa upadla.

          Komentovat


            #6
            O: Ve stínu magie

            Tož kdybys to našel to by bylo fajn, padre

            Komentovat


              #7
              O: Ve stínu magie

              Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
              Radim nemá nic, ptal jsem se ho na to už v rámci cady. Kontakt na něj mám, můžu se zeptat ještě jednou, ale je to už fakt spousta let.
              Zdravím.
              Ta verze co máš na stránkách není cracklá a diskety jsou (zřejmě) špatně riplé, takže hra vyhodí hlášku o poškozených datech nebo pirátské kopii.

              Komentovat


                #8
                O: Ve stínu magie

                dival jsem se do sveho archivu a nasel jsem tam nekolik "instanci" ve stinu magie. vsechno to jsou kopie. ma smysl se tim nejak dal zabyvat?
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  #9
                  O: Ve stínu magie

                  Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                  dival jsem se do sveho archivu a nasel jsem tam nekolik "instanci" ve stinu magie. vsechno to jsou kopie. ma smysl se tim nejak dal zabyvat?
                  Jde mi jen o to sehnat verzi, kde se nerozsype grafika v intru.

                  Komentovat


                    #10
                    O: Ve stínu magie

                    Prekvapilo me to, ale nasel jsem.



                    Zda se to funkcni. Dokonce jsem nasel disketu, pomoci ktere se generovala ochrana na originalky. To byl nekopirovatelny a zdanlive necitelny sektor na diskete, ktery kdyz chybel, tak v prvnim levelu byla uzavrena chodba a neslo ho dohrat. Snad se to netyka toho intra.

                    Jestli se to na EAB resi nekolik let, tak je to mozna vyreseno.
                    Naposledy upravil Doda; 26.12.2011, 22:05:32.

                    Komentovat


                      #11
                      O: Ve stínu magie

                      @Doda:
                      Super, funguje, dík!

                      Komentovat


                        #12
                        O: Ve stínu magie

                        Byl k tomu taky nějaký přiložený návod?
                        A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                        Komentovat


                          #13
                          To nevim, ja totiz ani nenasel ty originalky co jsem dostal od Radima, ale jen kopie.

                          Komentovat


                            #14
                            Našel se manuál, přidal jsem ho do knihovny.
                            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                            -----------------------------------------------
                            Líbí se mi Retropolis

                            Komentovat


                              #15
                              Děkuji lookemu za ochotu a DaMimu za naskenování a vyčištění
                              I love Amiga

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X