Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga BANSHEE Papírna Párty 2012 - Vrané nad Vltavou - 8.-10.6.2012

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Amiga BANSHEE Papírna Párty 2012 - Vrané nad Vltavou - 8.-10.6.2012

    Vážení kamarádi,
    jelikož nám začal nový rok, bylo by jistě záhodno se začít pomalu domlouvat, zda bychom třeba na jaře či v létě, neuspořádali nějakou akcičku ve Vraném, v papírnách.
    Sám za sebe mohu poskytnout patronství nad celou akcí, hrubou organizací, avšak sám to nezvládnu. Rád bych proto poprosil, jestli bych se ujal někdo detailnějšího managementu a organizace.
    Hrubá data jsou pořád stejná. Vybereme si nějaké datum okolo víkendu, "letištní poplatek" je stanoven na tisíc korun, včetně DPH (a zde nebudu nalhávat, že dobrovolný příspěvek navíc se neztratí, jelikož s financováním papíren je rok od roku větší potíž).
    Pak bychom se mohli sejít, koupit sud piva, zapojit Amigy a jako každý rok si zahrát, pokecat, pustit nová (i stará) dema, pochlubit se Fúriema a i jinak se pobavit.

    Pokud se vám to zamlouvá, prosím, napište sem do vlákna. Diskutujme o termínu a také o tom, kdo by se o co mohl postarat, abychom organizaci nemuseli nechávat jen na jednom člověku.

    Budu se na vás těšit!
    18
    8. - 10. 6.
    55,56%
    10
    22. - 24. 6.
    44,44%
    8
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    #2
    O: Amiga Papírna Párty 2012 - Vrané nad Vltavou

    Tak hlavně se domluvit s Jackem-3D, aby to nekolidovalo s Resetkáním. Takže to vychází opět na červen???
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #3
      O: Amiga Papírna Párty 2012 - Vrané nad Vltavou

      Beru, jedu, prostě se mnou počítejte, na termínu ani jiných okolnostech nezáleží. Ruku k dílu přiložím, šak se domluvíme.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        O: Amiga Papírna Párty 2012 - Vrané nad Vltavou

        Bohuzial je stale vsetko otazka penazi. Predminuly rok to vyslo, minuly nie, statisticky by teda teraz mohlo, ale... Budem optimista a poviem, ze pridem - rad by som vas zas videl
        ???

        Komentovat


          #5
          O: Amiga Papírna Párty 2012 - Vrané nad Vltavou

          Loni jsem byl ve Vraném poprvé a super, určitě chci letos znovu a rád přiložím ruku k dílu i když jsem z dálky ...
          ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

          Komentovat


            #6
            O: Amiga Papírna Párty 2012 - Vrané nad Vltavou

            Konecneeee! Me na terminu v podstate take nezalezi, nejake akce sice naplanovane mam, ale dejte zase 3 data a neco se z toho vybere. Cerven je u me v pohode, jen ne posledni vikend 29 a 30.

            Komentovat


              #7
              O: Amiga Papírna Párty 2012 - Vrané nad Vltavou

              Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
              Tak hlavně se domluvit s Jackem-3D, aby to nekolidovalo s Resetkáním. Takže to vychází opět na červen???
              RESETkání = druhá polovina dubna. Detaily vyvěsím již brzy, dneska jsem byl dohodnout cenu, až se podepíše smlouva, dozvíte se víc.

              Vrané bych bral taky tak nějak ke konci června.
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #8
                O: Amiga Papírna Párty 2012 - Vrané nad Vltavou

                Minulý ročník se konal 10. - 12. června. Navrhuju vybrat ze 2 termínů: 8. - 10. 6. nebo 22. - 24. 6. Víkend mezi nemůžu. Organizačně jsem ochoten pomoct podobně jako vloni. Z loňska mi zbyly v "kapse" ještě nějaké peníze, mohlo by to vyjít na sud piva .
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  #9
                  O: Amiga Papírna Párty 2012 - Vrané nad Vltavou

                  jedu, konec červena je ok
                  pařba a flink chtěj celýho člověka...

                  Komentovat


                    #10
                    O: Amiga Papírna Párty 2012 - Vrané nad Vltavou

                    Já určitě pojedu a krom AROSu bych vzal 1200 s turbínou která mi zatím pořád zlobí. Proto nepohrdnu rady zkušených
                    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                    Komentovat


                      #11
                      O: Amiga Papírna Párty 2012 - Vrané nad Vltavou

                      Toz to ja se na jeden den zase take stavim.

                      Komentovat


                        #12
                        O: Amiga Papírna Párty 2012 - Vrané nad Vltavou

                        Ty dva mnou navržené termíny jsou vyhovující? Chcete jiné? Hlavně Dave aby řekl, zda to s něčím nekoliduje ve Vraném. Pokud je to ok, dal bych hlasovat, ale nemůžu vytvářet ankety, poprosím moderátory.
                        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                        -----------------------------------------------
                        Líbí se mi Retropolis

                        Komentovat


                          #13
                          O: Amiga Papírna Párty 2012 - Vrané nad Vltavou

                          Pro mě OK - ani jeden není nevyhovující

                          Komentovat


                            #14
                            O: Amiga Papírna Párty 2012 - Vrané nad Vltavou

                            Mně to vyhovuje, pošlu to samozřejmě ještě do Papíren na schválení. Mezitím anketa!
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #15
                              O: Amiga Papírna Párty 2012 - Vrané nad Vltavou

                              Pro mě druhý naprosto nevyhovující, tam to bohužel koliduje hned se třema věcma najednou. Ale první ok.
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X