Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria EC020 (Parný valec)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Fúria EC020 (Parný valec)

    Autorem citovaného textu je Jack Přejít na původní příspěvek
    Jsou někde dostupné přehledy verzí firmwarů s datumy vydání a popisem změn? Jak pro Furii S628, tak pro Furia EC020 32bit rev 2?
    Furia S628, verzia FW je napisana na nalepke, ta je nalepena na obvode GAL.
    Furia EC020 28MHz R1, info o FW sa zistit v SysInfo - Boards - Serial No. / posledny update je v2.1
    Furia EC020 33MHz R2, info o FW sa zistit v SysInfo - Boards - Serial No. / posledny update je v4.0 - Lotharek v4.0.1
    Furia EC020 37MHz R2, info o FW sa zistit v SysInfo - Boards - Serial No. / posledny update je v5.0

    Serial No. ukazuje iba cele cislo, desatiny nie. Nove a updatovane karty, su oznacene QR kodom v ktorom su obsiahnute vsetky potrebne informacie o karte. Dalsia vec, akcelerator je oznaceny stitkom pokial karta bola updatovana, alebo pochadza z mojej dielne "Burn-In Test"

    Tieto novinky som zaviedol aby v pripade potreby, bolo zrejme o aku kartu sa jedna, aky FW obsahuje a odkial pochadza. Staci ked uzivatel odfoti mobilom QR kod a ten posle mailom ak by bol nejaky problem s HW.
    Naposledy upravil Boboo; 03.09.2015, 11:36:36.
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      O: Fúria EC020 (Parný valec)

      Díky, Boboo. Moje otázka spíš zněla, kde snadno zjistím, zda a kdy byl vydaný nový firmware? Konkrétně pro Furii S628?

      Komentovat


        O: Fúria EC020 (Parný valec)

        Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
        Asi dvě dema, která nemají WHDload mi nechtějí s turbem fungovat, nefungují ani na A1200 s přepnutým chipsetem. Fungují jen na holé A500/A600 Zkusím se poptat po WHDload verzi, jestli někdo udělá.
        Tak vsetko facha ako ma! Testovane na Furia EC020 33MHz R2 (Lotharek) a aj na mojej Develope doske s 030kou na 37MHz. Akurat Sushiboyz od Ghostown, vyzaduje natiahnut cez Furiatune Kickstart 1.3 inak to zahuci.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          O: Fúria EC020 (Parný valec)

          A ten Rout ti šel jak? Jaký OS, jaký KS?
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            O: Fúria EC020 (Parný valec)

            Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
            A ten Rout ti šel jak? Jaký OS, jaký KS?
            KS 3.1 a WB 3.1, rozbalil som archiv na disk a spustil vo WB cez CLI "Rout.exe"
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              O: Fúria EC020 (Parný valec)

              Ak sa dobre pamatam, tak Sushiboyz mi na A1200 s 060 mrzlo a s vypnutou kartou to tusim islo v pohode, akurat jeden efekt bol spatny.
              Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
              Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

              Komentovat


                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                Autorem citovaného textu je DJM Přejít na původní příspěvek
                Ak sa dobre pamatam, tak Sushiboyz mi na A1200 s 060 mrzlo a s vypnutou kartou to tusim islo v pohode, akurat jeden efekt bol spatny.
                Ten chunky efekt - rotovanie lebky, pre spravne vykreslovanie potrebuje KS 1.3
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  Zakulisne info

                  Lotharek opat zahajil vyrobu kariet a problem kvoli comu karty dostali stopku sa riesi u subdodavatela komponentov (Nakoniec vysvitlo, ze je to chyba predajcu suciatok, spatna sarza CPLD). Prve karty uz su u RetroAmi na testovani, predaj bude zahajeny v malich niekolkych seriach. To znamena, ze v priebehu 2 dni sa mozu karty vypredat a dalsie budu o 2-3 tyzdne.
                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    RetroAmi

                    Tak Furia EC020 R2 v RetroAmi opat dostupna
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      Furia EC020 R2 status

                      Dnes som dostal e-mail z RetroAmi, ze karty Furia EC020 R2 v novej varke pracuju spolahlivo. Zavada ktora mala dopad na stabilitu, bol samotny obvod Xilinx (spatna sarza, je v rieseni u subdodavatela). Zaroven, oficialne ukoncujem vyrobu z mojej dielne Furia EC020 R2, posledna karta bude odoslana v pondelok. Ak ma niekto zaujem o akcelerator, je mozne si kartu zakupit v RetroAmi, v sucastnosti je stale k skladom.
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        O: Furia EC020 R2 status

                        Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                        Dnes som dostal e-mail z RetroAmi, ze karty Furia EC020 R2 v novej varke pracuju spolahlivo. Zavada ktora mala dopad na stabilitu, bol samotny obvod Xilinx (spatna sarza, je v rieseni u subdodavatela). Zaroven, oficialne ukoncujem vyrobu z mojej dielne Furia EC020 R2, posledna karta bude odoslana v pondelok. Ak ma niekto zaujem o akcelerator, je mozne si kartu zakupit v RetroAmi, v sucastnosti je stale k skladom.
                        Takže už se nedostane ani na těch pár kousků na nás, kteří ještě čekáme?
                        ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                        Komentovat


                          O: Furia EC020 R2 status

                          Autorem citovaného textu je Fery Přejít na původní příspěvek
                          Takže už se nedostane ani na těch pár kousků na nás, kteří ještě čekáme?
                          Nie nebudu, v plane bolo vyrobit dosky ktore som mal skladom a v pripade zaujmu dat vyrobit dalsie PCB boards pre zaujemcov. Prvy krok bol dotiahnuty do konca, druhy nie, pretoze sa postupne stahujem z Amiga sceny. Amiga je pre mna uz len konicek, cize ziadne plany do buducna.

                          Dve karty si musim nechat doma fyzicky, aby v pripade problemov, som mohol robit ladiace testy. Je mi luto, ze sa neuslo kazdemu, zial okolnosti sa zmenili.
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            O: Fúria EC020 (Parný valec)

                            Od Lotharka se dá koupit i přes ebay, kdo preferuje tenhle způsob:

                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              O: Fúria EC020 (Parný valec)

                              Boboo: Díky za všetko, čo si doteraz urobil a ešte možno aj niekedy urobíš v odpočívajúcom tempe. Za mňa len dobre, že si to nehodil všetko úplne za hlavu (odpočívaš a nemáš plány, to je podľa mňa to najlepšie, čo možeš teraz urobiť).
                              Amiga - PMD 85

                              Komentovat


                                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                                Dnes som dostal mail od jedneho nadseneho uzivatela akceleratora Furia EC020, s kartou je spokojny a s kombinaciou CF SanDisk Ultra 16GB pracuje dobre. Ak by mal niekto zaujem, tak prikladam foto CF karty, mozno to niekomu pomoze.

                                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: SanDisk16GB.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 38,8 KB
ID: 108697
                                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                                Furiatune homepage

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X