Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

    Tak pánové, změna. ScanJuggler XAGA Lite mám již odeslaný. K mailu přiložil i číslo zásilky. Jsem na to zvědavý. Nikde není ani video jak to funguje.

    Komentovat


      O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

      Já tedy objednal ScanJuggler XAGA bez Lght, ale zatím mám doma jen ScanJuggler XAGA Zero...

      Komentovat


        O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

        Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
        Já tedy objednal ScanJuggler XAGA bez Lght, ale zatím mám doma jen ScanJuggler XAGA Zero...
        Co to umí??

        Komentovat


          O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

          Autorem citovaného textu je pepapantak Přejít na původní příspěvek
          Tak pánové, změna. ScanJuggler XAGA Lite mám již odeslaný. K mailu přiložil i číslo zásilky. Jsem na to zvědavý. Nikde není ani video jak to funguje.
          Neni na silvestrovske vtipy krapet brzo?

          Komentovat


            O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

            Autorem citovaného textu je pepapantak Přejít na původní příspěvek
            Co to umí??
            ...to co název říká.... , to já jen, abych parafrázoval Coca Colácké názvy...

            Komentovat


              O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

              Autorem citovaného textu je pepapantak Přejít na původní příspěvek
              Co to umí??
              No, jak bych ti to co nejkulantněji přetlumočil - Springy má zatím akorát tak velký kulový na kliku... )

              Komentovat


                O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                No jesti někdy něco dorazí a bude to fungovat, tak v Budějicích se Springim bouchneme šáňo
                A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                A600 HD,
                2MB Chip, Fúria EC020 inside

                Komentovat


                  O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                  No, přeji vám oběma dobrou chuť.
                  Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                  Komentovat


                    O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                    Tak vánoční dárek již dorazil! Sice s ročním spoždění, ale mám jej. Vypadalo to, že z toho nebude nic, ale mám XAGA Lite + default VGA connector s výrobním číslem 0018.


                    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC_0038.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 35,4 KB
ID: 108682 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC_0040.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 62,6 KB
ID: 108683 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC_0041.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 60,7 KB
ID: 108684

                    Scandoubler vypadá vyrobený precizně i káblík s VGA vývodem. Instalace klasika na čip Lisa. V pokynech k instalaci, je vymazat drivery monitoru PAL a NTCS a nahradit je VGAOnly. Proč ne, ale už to mi připadá podezřelé. Při prvním spuštění na CRT SONY, se obraz jeví jako stabilní, ostré hrany, líbí se mi.

                    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC_0045.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 51,3 KB
ID: 108685 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC_0044.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 25,5 KB
ID: 108686

                    To hlavní teď hry. Klasický PAL se zobrazuje korektně, ale mód HAM, více barev větší rozlišení můj monitor nedává. Buť se přepně monitor do spícího stavu, nebo se u amigy opakovaně restartuje obraz. Třeba je chyba u mého monitoru, jiný jsem zatím netestoval. V zavěru chci uvést, že je to pěkný kousek hardwaru, ale pro mě přišel pozdě, mám již zakoupený od konkurenční firmy.

                    Komentovat


                      O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                      Pro doplnění, při změně modu obrazu se nezobrazuje logo výrobce, jako u konkurence i přechod je rychlejší. Obraz se dá dle možností roztáhnout na monitoru do okrajů, pokles kvality není vidět.

                      Komentovat


                        O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                        Gratuluju! Ach jo, já ho už chci taky !

                        Komentovat


                          O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                          Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                          Gratuluju! Ach jo, já ho už chci taky !
                          Určitě se taky dočkášsmile:

                          Komentovat


                            O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                            Jen ho dezz pro mě ještě bude muset ztučnět....

                            Komentovat


                              O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                              Každopádně pozitivní zpráva je, že se něco děje
                              A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                              A600 HD,
                              2MB Chip, Fúria EC020 inside

                              Komentovat


                                O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                                Autorem citovaného textu je pepapantak Přejít na původní příspěvek
                                Tak vánoční dárek již dorazil! Sice s ročním spoždění, ale mám jej. Vypadalo to, že z toho nebude nic, ale mám XAGA Lite + default VGA connector s výrobním číslem 0018.


                                [ATTACH=CONFIG]6579[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6580[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6581[/ATTACH]

                                Scandoubler vypadá vyrobený precizně i káblík s VGA vývodem. Instalace klasika na čip Lisa. V pokynech k instalaci, je vymazat drivery monitoru PAL a NTCS a nahradit je VGAOnly. Proč ne, ale už to mi připadá podezřelé. Při prvním spuštění na CRT SONY, se obraz jeví jako stabilní, ostré hrany, líbí se mi.

                                [ATTACH=CONFIG]6582[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6583[/ATTACH]

                                To hlavní teď hry. Klasický PAL se zobrazuje korektně, ale mód HAM, více barev větší rozlišení můj monitor nedává. Buť se přepně monitor do spícího stavu, nebo se u amigy opakovaně restartuje obraz. Třeba je chyba u mého monitoru, jiný jsem zatím netestoval. V zavěru chci uvést, že je to pěkný kousek hardwaru, ale pro mě přišel pozdě, mám již zakoupený od konkurenční firmy.
                                Nějaké nové poznatky po delším testování?

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X