Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ASM-Pro

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: ASM-Pro

    Tak uz to maká super. Stačilo smazat preference. Asm-Pro je fajn jednoduche rychle prostředí. Malý dotaz. Sehnal jsem dokumentaci k asm-one dá se z toho něco použít. Myslím ohledně řídících kodů pro kompilaci, linker atd..
    Amiga 1200 +OS3.9 + Blizzard IV30/50 FPU+ 32 MB Fast + CF2IDE + Indivision AGA Mk2 + PCMCIA2CF

    Komentovat


      #17
      O: ASM-Pro

      Myslim ze ano. ASM-Pro vychadza z ASM-One.
      A600 Furia020 | A1200 PiStorm32 Lite | A1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2 | Nintendo DS | MiST

      Komentovat


        #18
        Super, zrovna jsem se chystal napsat to samé. Našel jsem dokumentaci k ASMOne 1.0.2 na internetovém archivu: https://archive.org/details/AsmOne1....e/n57/mode/2up
        Hledal jsem marně direktivy na ASM Pro Amiga guide, která je k tomu přiložená obsahuje minimum informací
        Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
        Projects: The Lost Forest, still in progress

        Komentovat


          #19
          Autorem citovaného textu je ObiWanKen Přejít na původní příspěvek
          O: ASM-Pro

          Nakoniec som sa dopracoval k odpovedi na inom mieste
          Ak by mal niekto zaujem:

          You can not directly call routines from a different source, you can use Asm-Pro's "INCSRC" feature though. This will include one of the different sources in your actual source.
          For example, if you are working with source 0 (F1) and you want to call routines from source 1 (F2) you would switch to your actual source with F1 and add "INCSRC 1" somewhere.
          Jen zareaguji po nejakych 11 letech na dotaz a to tak, ze mne osobne se tenhle postup prace se 2 zdroji nezamlouva a zustavam u nacteni druheho zdrojoveho kodu pomoci INCLUDE. Osobne za nejnestastnejsi u INCSCR povazuji, ze musis mit zdrojove kody v presne stanovenych bunkach nebo co to je F1/F2. Ono to bude asi jedina nevyhoda, ale to mi uplne staci
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            #20
            S klávesama F1 až F10 si prepínaš zdrojáky 0 až 9. Máš to označené aj hore v okne Source 0 >> meno zdojaku

            Potom si takto môžeš celý projekt uložiť príkazom WE (write environment) a znovu nahrať s RE príkazom.

            Mne sa tento štýl práce aj celkom povzdával ale vždy sa niečo posralo a nebolo to korektne buď uložené alebo nahrané. Neviem kde presne je chyba.
            A vo verzii 1.20 som to už neskúšal.

            A600 Furia020 | A1200 PiStorm32 Lite | A1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2 | Nintendo DS | MiST

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X