Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

PCMCIA-Flash 512 MB

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prodám PCMCIA-Flash 512 MB

    Jen Mě napadlo, když zde "Někdo" nabízí SRAM-2MB za nějakejch 790 Kč ,
    tak když Já Vám nabídnu takovéto PCMCIA-Flash-512 MB ,
    kolik Jste tady VY schopni nabídnout ?
    Začneme jen tak z legrace vod " Jedné Kč ", jako někde na pokakaném Aukru ???
    Momentálně jich mám dost a budou i další a větší, tak právě proto se ptám ?!
    No a na čumendu jsou samosebou u Mě na WEBu , viz. NOKIA-512 MB .
    A máte v tu ránu prostor se tady projevit a vykecat !
    Netlačte se opět Všichni !

    #2
    O: PCMCIA-Flash 512 MB

    Když nyní vezmu v potaz, že 2 MB se zde prodává za nějakých 790 Kč,
    takže v přepočtu na MB nějaká PCMCIA o kapacitě 512 MB bude za 20.224 Kč ?
    K tomuto výpočtu byla použitá karkulačka .

    Komentovat


      #3
      O: PCMCIA-Flash 512 MB

      Myslím, že SRAM se používala hlavně jako RAM u A600, když nebyly dostupné turbokarty. V době CF karet je flash asi na nic.
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        O: PCMCIA-Flash 512 MB

        Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
        Myslím, že SRAM se používala hlavně jako RAM u A600, když nebyly dostupné turbokarty. V době CF karet je flash asi na nic.
        Karlíku,Ty sám nejlépe víš ,že nevěříš tomu co píšeš.
        Naposledy upravil Myška; 16.04.2014, 19:54:49.

        Komentovat


          #5
          O: PCMCIA-Flash 512 MB

          No alespoň já jsem si ji kdysi koupil kvůli RAM, protože to bylo jediné dostupné levné řešení v té době. Předražené turbokarty Apollo 630 jsem z ebay kupovat nechtěl .
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            O: PCMCIA-Flash 512 MB

            @Solaris :
            Hmmm...Big Sorry, ale jaksi Mě uniká jakákoliv souvislost Tebou interpelována !
            Pokud se nepletu , tak Já tady o voze a TY vo Koze...Karlíčku dej si štamprlátko...Haha !
            Cítím, že máš nutkání a proto specielně pro Tebe tuto kartičku pustím za 789.90 Kč...OK ?
            Naposledy upravil EXA; 16.04.2014, 20:36:42.

            Komentovat


              #7
              O: PCMCIA-Flash 512 MB

              Solaris: Don't feed the troll...
              ???

              Komentovat


                #8
                O: PCMCIA-Flash 512 MB

                Autorem citovaného textu je EXA Přejít na původní příspěvek
                Jen Mě napadlo, když zde "Někdo" nabízí SRAM-2MB za nějakejch 790 Kč ,
                tak když Já Vám nabídnu takovéto PCMCIA-Flash-512 MB ,
                kolik Jste tady VY schopni nabídnout ?
                Začneme jen tak z legrace vod " Jedné Kč ", jako někde na pokakaném Aukru ???
                Momentálně jich mám dost a budou i další a větší, tak právě proto se ptám ?!
                No a na čumendu jsou samosebou u Mě na WEBu , viz. NOKIA-512 MB .
                A máte v tu ránu prostor se tady projevit a vykecat !
                Netlačte se opět Všichni !
                Naštuduj si rozdiel medzi Flash pamäťou a SRAM kartou. Alebo snáď tvoju flashku bude Amiga používať ako pamäť ? Aj keby si mal takú veľkú sram kartu, je ti k hovnu, lebo A600 ani A1200 určite nenamountuje viac ako 8MB pamäte (aj to ešte celkom pomalej). A používať SRAM kartu ako disk v dnešnej dobe je už zbytočné. Túto funkciu bezproblemov zastúpi SD alebo CF.
                A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                Komentovat


                  #9
                  O: PCMCIA-Flash 512 MB

                  No, pokud můzu mluvit za sebe, tak CF redukce stojí cca 100 Kč (za toli jsem ji koupil) a CF karta 512 MB se neprodává, 4 giga stojí cca 200 Kč, tedy za 512 MB PCMCIA kartu bych dal tak... 250 Kč a to jen proto, že jde o Amiga záležitost...

                  Komentovat


                    #10
                    O: PCMCIA-Flash 512 MB

                    Pořád mi není jasné, proč EXA ve své nabídce porovnává cenově CF s SRAM. Když obě karty jsou o něčem jiném, nebo mi něco uniká .....
                    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                    Komentovat


                      #11
                      O: PCMCIA-Flash 512 MB

                      EXO, spamataj sa alebo len dalsi "humor" ako budu ludia reagovat ?!

                      Komentovat


                        #12
                        O: PCMCIA-Flash 512 MB

                        Marně se nyní snažím pochopit Mentalitu zdejšího A-Fora, ale nějak Mě to nejde !
                        Pokud se nepletu, tak Jsem zde uvedl, že mohu logicky komukoliv prodat tento typ PCMCIA-karty .
                        A pak již záleží na úvaze každého jednotlivce, zda si vode Mne tuhle Kartičku koupí a nebo Né !
                        Ale z úvah a polemik jasně vyplývá jen jedno : Tohle vod Exy nekupujte !

                        Původním Mojim záměrem bylo, aby Lidičkové zde popřípadě měli ke Své radosti tenhle kousek HW ,
                        Nééé abych na tom nějak vydělal a už vůbec Nééé, abych na tom zbohatnul !
                        Jen pro Info : Mám tady těchto PCMCIA-Kartiček-Flash i jiné typy Pamětí ,
                        snad něco kolem 150 kousků a budou i další s větší kapacitou .
                        Standartně snad každému, kterej ke Mě příjde na návštěvu ,
                        takovouhle PCMCIA-Kartičku dám "Grátis", jako nějakej Symbolickej Dárek,
                        aby si mohl doma se Svou Amigou hrát, aby měl z této Kartičky radost !
                        Zde Jsem měl v úmyslu tyto Kartičky rozdat za Symbolické ceny třeba 50 Kč !!!
                        Ale nyní jasně vidím, že Mě musí chtě-nechtě napadnout pouze jedna myšlenka :
                        NASRAT do huby !!!

                        Komentovat


                          #13
                          O: PCMCIA-Flash 512 MB

                          A zdejší A-fórum zas pravděpodobně nechápe mentalitu Tvou.
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #14
                            O: PCMCIA-Flash 512 MB

                            Autorem citovaného textu je EXA Přejít na původní příspěvek
                            Marně se nyní snažím pochopit Mentalitu zdejšího A-Fora, ale nějak Mě to nejde !
                            Pokud se nepletu, tak Jsem zde uvedl, že mohu logicky komukoliv prodat tento typ PCMCIA-karty .
                            A pak již záleží na úvaze každého jednotlivce, zda si vode Mne tuhle Kartičku koupí a nebo Né !
                            Ale z úvah a polemik jasně vyplývá jen jedno : Tohle vod Exy nekupujte !

                            Původním Mojim záměrem bylo, aby Lidičkové zde popřípadě měli ke Své radosti tenhle kousek HW ,
                            Nééé abych na tom nějak vydělal a už vůbec Nééé, abych na tom zbohatnul !
                            Jen pro Info : Mám tady těchto PCMCIA-Kartiček-Flash i jiné typy Pamětí ,
                            snad něco kolem 150 kousků a budou i další s větší kapacitou .
                            Standartně snad každému, kterej ke Mě příjde na návštěvu ,
                            takovouhle PCMCIA-Kartičku dám "Grátis", jako nějakej Symbolickej Dárek,
                            aby si mohl doma se Svou Amigou hrát, aby měl z této Kartičky radost !
                            Zde Jsem měl v úmyslu tyto Kartičky rozdat za Symbolické ceny třeba 50 Kč !!!
                            Ale nyní jasně vidím, že Mě musí chtě-nechtě napadnout pouze jedna myšlenka :
                            NASRAT do huby !!!
                            Vy ste, pane, uplne mimo realitu. Najprv utocite na Solarisa, ktory tu, co mi pamat siaha, nemal s nikym ziadne problemy a ked sa tento vas "specificky humor" nestretne s ovaciami (resp. Vam ho nelajkuje nikto, okrem manzelky), su vsetci naokolo blbci... A neohanajte sa tym, ze ste to mysleli ako seriozny inzerat, to by Vam nezhltlo ani 5-rocne decko. Ked sa chcete pochvalit zbierkou, urobte to nejak civilizovane a nie tak, ze zacnete kopat do niekoho, s kym sa (na rozdiel od vas) da normalne pokecat.

                            Jo a este k tomu Vasmu poslednemu vykriku do tmy: Ked mate ako spravny "kaviar kavalier" rad sranie do huby - prosim, kazdy mame nieco. Ale budte tak laskavy a nechajte si to do spalne alebo do klubu a neobtazujte tu tym ostatnych ludi.
                            Naposledy upravil Wolfus; 17.04.2014, 09:46:14.
                            ???

                            Komentovat


                              #15
                              O: PCMCIA-Flash 512 MB

                              Tohle vlákno začíná být zralé na uzamčení. You are being watched from now.
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X