Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

PCMCIA-Flash 512 MB

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: PCMCIA-Flash 512 MB

    Sorry, uz mlcim. Neviem, preco sa vzdy necham vytocit a odpoviem na ocividnu provokaciu.
    ???

    Komentovat


      #17
      O: PCMCIA-Flash 512 MB

      Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
      Sorry, uz mlcim. Neviem, preco sa vzdy necham vytocit a odpoviem na ocividnu provokaciu.
      Don't feed the troll...
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        #18
        O: PCMCIA-Flash 512 MB

        @Předseda : OK..také Jsem dospěl k Tvému názoru, pokud tedy se rozhodneš tohle uzamknout,
        nebudu Ti to mít za zlé .
        @for ALL : Mě tohle připadá, že kdybych tady napsal ku příkladu pouze : AHOJ ,
        tak se zcela jistě najde "Jedinec", kterej si to přebere ve Svééé Makovičce po Svééém ,
        a v zápětí zde napíše Svůůůj Blábol ve smylu , že to je z Mé strany nějaká PROVOKACE !
        Za PROVOKACI by pak považoval takovej "Jedinec" i to,kdybych právě jemu Kartičku zaslal ZADARMO !
        Takovéhle Bláboly zde mohou psát pouze takoví, kteří Mě vůbec neznají !
        Když si zde pročítam příspěvky, tak na chlup stejně vždy narazím na stejné Lidičky ,
        kteří budou do Mě rejpat i kdybych zde napsal pouze a jen to obyčejné AHOJ !
        Rovněž se nad tím pozastavují i jiní zdejší Členové, od kterých dostávám Emaily ,
        že je hloupost " Házet Sviním Diamanty do žlabu ", také i se slovy : Vyser se na ně !!!
        A to, že si někdo ještě navíc vydedukuje ve Sééé Makovičce Svou tézi ,
        že tímhle Inzerátem na někoho útočím...Hmmm, tak tohle je fakt "Lahůdka" pro Psychiatra !
        Info for ALL : Se Solarisem Jsem neměl nikdy nějakej konflikt !
        A to, že Jsem něco nabídnul k prodeji a jako opěrnej bod Jsem použil onu SRAM ,
        kterou právě Solaris prodal, bylo proto, že Mě fakt zajímalo,
        kolik je někdo vůbec schopen nabídnout za Mnou nabízenou Kartičku !
        Natož aby si o Mě "Někdo" ihned myslel, že to je neférovej Inzerát !
        A právě to, že si někde-něco-někdo domyslí-přimyslí, takhle vznikají Nesmyslné Konflikty ZDE !!!
        Takže si myslím Předsedo, až Ti vyjde čas, uzamkni toto vlákno, aby byl klid...Dííík předem .
        Naposledy upravil EXA; 17.04.2014, 13:38:19.

        Komentovat


          #19
          O: PCMCIA-Flash 512 MB

          Zamykám, flamewar je potřeba stopnout v zárodku.
          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X