Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

GVP A530 problém

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    GVP A530 problém

    Ahoj, sháním HW machra, co by mi poradil.
    Můj GVP A530 s 68030/40 a 4 MB GVP RAM nechce spolupracovat s mojí A500 (rev.6A), asi po 15letech...
    A500 jede OK se všemi konfiguracemi chip a fast, OS 1.3 i 2.0, jede i s CDTV boxem, ale s GVP začne blikat světle zeleně screen a 10x ledka.
    Větráček v GVP se točí, HDD (když připojím) naběhne.
    Všechny jumpery a konektory jsem prošel a nastavil dle manuálu, všechny obvody vyndal a správně zandal (páč to mohlo být zkorodované, jasně).
    Zdroj GVP ukazuje 12,38V a 4.74V...

    Kdysi to chodilo...

    Pomůže někdo prosím?
    Dik

    BTW kdyby se našel ještě nekdo, kdo pomůže stáhnout data z Bernoulli150 SCSI, protože mi teď nejde to GVP SCSI, super

    #2
    O: GVP A530 problém

    HW machr sice nejsem, ale jestli je ten disk 50pin scsi, tak to by nejspíš šlo zapojit do mé A4000T, jen to zkusit...

    Komentovat


      #3
      O: GVP A530 problém

      Bernoulli disk je 50 pin SCSI CEntronics, mám kabel i na 50 pin Canon co má A3000.
      Nemám externí terminátor, což to může vyžadovat, nevím...
      Super, to by mi moc pomohlo. Máš v A4000 i USB nebo něco na čem bych si ta data mohl odnést?

      Komentovat


        #4
        O: GVP A530 problém

        Sorry za agitku: A nebo pokud bys to chtěl zajímavější, přijeď příští týden do Brna na RESETkání (viz link v mém podpisu), disk ti píchnu do Amigy a odneseš si to na USB.
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #5
          O: GVP A530 problém

          Ta pětivoltová větev je měřená při zátěži, nebo naprázdno...? Jestli na prázdno, tak je to docela málo a jestli v zátěži, tak je to na hranici...

          Komentovat


            #6
            O: GVP A530 problém

            Jo, to je dobrá poznámka, USB tam sice nemám, ale mám tam IDE, a na to by se dal napojit jiný disk, a z něj to pak už přehrát... Kolik dat tam máš?

            Komentovat


              #7
              O: GVP A530 problém

              Presne tak..... bude to vec zdroja...... po tych rokoch je to bezne,,,, este by bolo dobre skontrolovat aj kondenzatory na doske v Amige na GVP su pevne takze tam by to malo byt OK.

              Hlavne pozri tie najvacsie http://www.bigbookofamigahardware.co...mb_rev6a_1.jpg
              WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X