Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nová stará hra na Amigu právě vydána: Where time stood still.

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Nová stará hra na Amigu právě vydána: Where time stood still.

    Galahad (bývalý cracker z Fairlight) společně se skupinou lidí z EAB naportovali pro Amigu hru, vydanou původně pro Atari ST. Jedná se o

    Where Time Stood Still

    Screenshoty na HOL.

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 6052_dbs1.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 35,9 KB
ID: 112745

    Download ADF zde.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    O: Nová stará hra na Amigu právě vydána: Where time stood still.

    Hry nehraju, ale ze zvědavosti jsem se na to alespoň chtěl podívat. Nedostal jsem se u emulace přes "PUSH FIRE TO START". Asi jen nějaké blbé nastavění inputu. Jinak na levé tlačítklo myši mi hra reaguje. Můžu ním postupně odklikávat jednotlivé části intra - ty postupně se zobrazující statické obrázky, ale pak mne to dál nepustí. S inputem jsem se zkusil chvíli hrát, ale bez výsledku. Emulaci mám spíše pracovně na mé hrátky, nehraju přes ní moc hry... . Jinak hra vypadá být celkem po grafické stránce hezká, jen těch barev tam mohlo být více... .
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      #3
      O: Nová stará hra na Amigu právě vydána: Where time stood still.

      Před nějakou dobou i přidáno ke hře cracktro od Scoopex v zahraniční demoscene sekci... .-)
      Panda Libor

      Komentovat


        #4
        O: Nová stará hra na Amigu právě vydána: Where time stood still.

        Jenom doplním, že jde o duchovní pokračování slavného Great Escape - použitý engine je identický. Za Amiga verzi ale dík!
        (A ano, lepší pokračování je Escape from Colditz .
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          O: Nová stará hra na Amigu právě vydána: Where time stood still.

          Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
          Hry nehraju, ale ze zvědavosti jsem se na to alespoň chtěl podívat. Nedostal jsem se u emulace přes "PUSH FIRE TO START". Asi jen nějaké blbé nastavění inputu. Jinak na levé tlačítklo myši mi hra reaguje. Můžu ním postupně odklikávat jednotlivé části intra - ty postupně se zobrazující statické obrázky, ale pak mne to dál nepustí. S inputem jsem se zkusil chvíli hrát, ale bez výsledku. Emulaci mám spíše pracovně na mé hrátky, nehraju přes ní moc hry... . Jinak hra vypadá být celkem po grafické stránce hezká, jen těch barev tam mohlo být více... .
          Mě to ve WinUAE v pohodě běží, chvilku jsem to hrál.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            O: Nová stará hra na Amigu právě vydána: Where time stood still.

            Hra obsahuje i ZX Spectrum mode. A víc barev mít nemůže, původní engine psaný pro ST to neumožňuje.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              O: Nová stará hra na Amigu právě vydána: Where time stood still.

              Tak a máme tu další nálož: po vydání WTSS se Galahad rozhodl přeportovat další hry z ST. A tak se můžeme těšit na dvě (hlavně osmibitové) pecky:

              Starquake (za které jsem už hodně dlouho kňoural) a
              Highway Encounter

              a navíc StingRay portuje další známou hru, kterou je

              Enduro Racer

              Vypadá to, že letošní rok by na Amize mohl být veselý.
              Naposledy upravil Predseda; 05.08.2014, 07:40:05.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #8
                O: Nová stará hra na Amigu právě vydána: Where time stood still.

                Už jsem četl a hlavně z Highway Encounter jsem nadšený .
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  O: Nová stará hra na Amigu právě vydána: Where time stood still.

                  Dobrá práce, hlavně Starquake!!!
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #10
                    O: Nová stará hra na Amigu právě vydána: Where time stood still.

                    Bude Starquake párty
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #11
                      O: Nová stará hra na Amigu právě vydána: Where time stood still.

                      Starquake je kruta hra
                      pařba a flink chtěj celýho člověka...

                      Komentovat


                        #12
                        O: Nová stará hra na Amigu právě vydána: Where time stood still.

                        Tak jsem dohrál ZX verzi Where Time Stood Still s pomocí návodu na webu Pavera a následně jsem se vrhl na Amiga verzi. První jsem zkusil WHDLoad verzi pod WinUAE na konfiguraci A1230, ale ve hře se objevil bug a já nemohl projít bažinu kvůli neviditelné bariéře. Tak jsem raději spustil disketovou verzi v konfiguraci A600 a hru jsem dohrál, ale zbyla mi tam jen jedna postava . Hra to není špatná a kdo má rád trošku akčnější adventury, tak by si ji měl zahrát.
                        I love Amiga

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X