Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Minimig + ARM (ale bez přídavné RAM)

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prodám Minimig + ARM (ale bez přídavné RAM)

    Po delším zvažování jsem se rozhodl, že pustím do světa také svého Minimiga. Jde o první revizi z roku 2008 (? - už si nejsem jistý, ale byla to hned první várka), kupoval jsem ho už složeného od společnosti ACube. PIC controller jsem časem nahradil ARMem, ale nemám tam rozšíření RAM.
    Součástí je 1 GB SD karta, napájecí zdroj, malá plochá klávesnice a myš (obojí USB, ale s redukcí na PS/2).
    Celý Minimig je zabalený v ručně dělané krabičce od Chaina, na kterou mám jenom slova chvály (kdyby na tom záleželo, přihodím foto).

    Používal jsem ho nakonec velice málo, na několika parties, předváděčku dem, pár hodin jsem nahrál - ale celkem byl v provozu řekl bych méně, než 100 hodin, čili nebojím se říci, že je jako nový. Budu rád, když se ho ujme někdo, kdo ho bude opravdu reálně využívat.

    Co se ceny týče - nemám úplně jasnou představu, ale byl bych rád, kdyby se mi vrátily náklady.

    Původně jsem kupoval Minimiga za 138 EUR, ARM asi za 60 EUR. Na Amigakitu vidím, že dneska se dá koupit Minimig za cca 117 EUR a ARM za 57 EUR. Když přičtu cenu ostatních komponent, tak si myslím, že cena 200 EUR / 5500 Kč by měla být adekvátní. V případě, že jsem úplně mimo, rád si vyslechnu vaše názory.

    Preferuji osobní předání v Praze, ale můžeme se samozřejmě domluvit.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    #2
    O: Minimig + ARM (ale bez přídavné RAM)

    Je to moc drahý nebo není o Minimigy již zájem?
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      O: Minimig + ARM (ale bez přídavné RAM)

      Asi oboje. Ta cena je takova, plne vybaveny Minimig stoji bezmala 300 ecek, takze ta cena nesmysl neni, ale je to proste dost a je to jen pro nekoho. Pro me osobne je to nejlepsi nextgen Amiga, pokud to tak beru. Je to diky turbo modu na 50MHz uzasne rychle a jde to provozovat na LCDcku, pricemz to zustava takove Amigovske (omezujici ze spousty stran). Ze vsech Amig co mam pouzivam Minimig asi nejcasteji.

      To byla neplacena reklama
      Naposledy upravil Doda; 16.09.2014, 15:00:04.

      Komentovat


        #4
        O: Minimig + ARM (ale bez přídavné RAM)

        Měl by někdo zájem, kdybych snížil cenu na 4.500 Kč?
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          O: Minimig + ARM (ale bez přídavné RAM)

          Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
          Asi oboje. Ta cena je takova, plne vybaveny Minimig stoji bezmala 300 ecek, takze ta cena nesmysl neni, ale je to proste dost a je to jen pro nekoho. Pro me osobne je to nejlepsi nextgen Amiga, pokud to tak beru. Je to diky turbo modu na 50MHz uzasne rychle a jde to provozovat na LCDcku, pricemz to zustava takove Amigovske (omezujici ze spousty stran). Ze vsech Amig co mam pouzivam Minimig asi nejcasteji.

          To byla neplacena reklama
          Na BF jsi říkal, že by mělo být jednoduché to rozšířit na 4MB, je to tak?
          ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

          Komentovat


            #6
            O: Minimig + ARM (ale bez přídavné RAM)

            No jako zajimalo by mne to. No.

            Komentovat


              #7
              O: Minimig + ARM (ale bez přídavné RAM)

              Autorem citovaného textu je Fery Přejít na původní příspěvek
              Na BF jsi říkal, že by mělo být jednoduché to rozšířit na 4MB, je to tak?
              Jo, jde to.

              Komentovat


                #8
                O: Minimig + ARM (ale bez přídavné RAM)

                Prodáno!
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X