Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sloty pro A1200 turbokarty

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Sloty pro A1200 turbokarty

    kpper2k má možnost nakoupit sloty pro expanzní karty. Vyplatí se to někomu? Mně?

    Boboo se sice už vyjádřil, že trh s kartami pro A1200 už zaplnil Jens, ale kdybychom udělali nějakou hromadnější objednávku jen proto, aby byly sloty pro případ opravy, tak bych byl pro.
    Naposledy upravil springy; 21.11.2014, 19:28:47.

    #2
    O: Sloty pro A1200 turbokarty

    Četl jsem to na EAB, ale myslim že to nemá úplně smysl. Kipper je v Kanadě, slot koupí za 15 dolarů, když si přičtu poštovný... navíc nevím o případu, že by na desce zrovna tahle věc odešla.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Sloty pro A1200 turbokarty

      Já nevím, zkušenosti s tím nemám, proto jsem se i ptal . Ale stačilo by ke kartě pustit mě, když nemám svůj den a rozbiju i tu... .

      Komentovat


        #4
        O: Sloty pro A1200 turbokarty

        Pre mna ako vyvojara to zmysel, ma... dalej mam nejake karty kde je zaoxidovany konektor spatnym zaobchadzanim predchadzajuceho majitela (vytecena baterka a tak). Tiez mam jednu kartu Apollo 1260 ktora pracuje iba ak je karta trosku naklonena, konektor je vydraty. 15$ nie je vela s postovnym treba ratat, ja som kupil konektor na CD32 za 4$ kus postovne bolo 6x vyssie. Tie konektory sa nedaju zohnat do buducna to bude este hrosie, takze treba sa vedeit rozhodnut ci to stoji za to.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #5
          O: Sloty pro A1200 turbokarty

          Hmmm, já bych také 1-2 kousky vzal... a spojil s někým poštovné.
          Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

          Komentovat


            #6
            O: Sloty pro A1200 turbokarty

            Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
            Hmmm, já bych také 1-2 kousky vzal... a spojil s někým poštovné.
            Tiez by som zobral 2 kusy, ale mal by to zobrat niekto iny ako ja. Mne to kipper nepreda, tak isto ako tie CD32 konektory.
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #7
              O: Sloty pro A1200 turbokarty

              Napiste kolko ich chcete, mam moznost ich objednat na adresu v usa a potom by mi ich preposlali. Teda ak by mal kipper problem poslat rovno na slovensko.
              A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

              Komentovat


                #8
                O: Sloty pro A1200 turbokarty

                Autorem citovaného textu je voodoo Přejít na původní příspěvek
                Napiste kolko ich chcete, mam moznost ich objednat na adresu v usa a potom by mi ich preposlali. Teda ak by mal kipper problem poslat rovno na slovensko.
                Poprosim 2 ks, dakujem!
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  #9
                  O: Sloty pro A1200 turbokarty

                  Taky bych 2 vzal.
                  www.oldcomp.cz
                  party.oldcomp.cz

                  Komentovat


                    #10
                    O: Sloty pro A1200 turbokarty

                    Do CR kipper normalne posila. Jen u Polaku uz presel na tracking number, asi se zasilek prilis mnoho "ztracelo". Takze predpokladam, ze SR bude stejne jako CR bez problemu. Ta adresa v USA to spis prodrazi, protoze kipper posila z Kanady.

                    Komentovat


                      #11
                      O: Sloty pro A1200 turbokarty

                      Tohle je pro Mě dost lákava nabídka !
                      Ale ještě předem by Mě zajímalo provedení .
                      Mám nyní na mysli, že se vyráběly tyhle konektory jako ,
                      "přímo rovně pájecí piny na PCB",viz. Polské Pamětové karty ,
                      nebo v provedení pod úhlem 90 - jako na Blizzardech .
                      Tohle konkrétně pro Mne hraje důležitou roli !
                      Vzal bych několik kousků v obou dvou provedeních .
                      A jak je tady již psáno : Časem bude po nich hlad !

                      Komentovat


                        #12
                        O: Sloty pro A1200 turbokarty

                        Autorem citovaného textu je uunek Přejít na původní příspěvek
                        Do CR kipper normalne posila. Jen u Polaku uz presel na tracking number, asi se zasilek prilis mnoho "ztracelo". Takze predpokladam, ze SR bude stejne jako CR bez problemu. Ta adresa v USA to spis prodrazi, protoze kipper posila z Kanady.
                        Moja ponuka bola pre tych, ktory od kippera sloty nedostanu. Kazdy si ich samozrejme moze objednat aj sam. Zistim kolko bude postovne do usa a potom na slovensko, a priamo od kippera na sk.
                        A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                        Komentovat


                          #13
                          O: Sloty pro A1200 turbokarty

                          Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                          Pre mna ako vyvojara to zmysel, ma... dalej mam nejake karty kde je zaoxidovany konektor spatnym zaobchadzanim predchadzajuceho majitela (vytecena baterka a tak). Tiez mam jednu kartu Apollo 1260 ktora pracuje iba ak je karta trosku naklonena, konektor je vydraty. 15$ nie je vela s postovnym treba ratat, ja som kupil konektor na CD32 za 4$ kus postovne bolo 6x vyssie. Tie konektory sa nedaju zohnat do buducna to bude este hrosie, takze treba sa vedeit rozhodnut ci to stoji za to.
                          Boboo skús toto pozrieť ak si to ešte nevidel: https://www.youtube.com/watch?v=8Vo12E0m-14

                          RetroGameModz je šikovný chlapík - jeho kanál https://www.youtube.com/channel/UCwk...NnAH28UxPsHsxA

                          Komentovat


                            #14
                            O: Sloty pro A1200 turbokarty

                            Niektore videa som videl, techniku pajkovania poznam, ide skor o dobru diagnostiku pri poskodenom HW, ako v tomto pripade. Tie keramicke odpory su dost krehke, staci ked kartu nejak nestastne clovek ohne a dojde k poskodeniu. A potom pride ta veta "Nic som nerobil, len kartu zasunul a uz nesla"
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X