Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RESETkání 2015

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: RESETkání 2015

    Taky přijedu jen na pátek a výše vstupného v tom vůbec nehraje roli. Já naopak podporuju Jacka v tom, že našel už konečně odvahu si o ty peníze říct. Když si vzpomenu na 5,- Kč dobrovolné vstupné v loňském roce. Vím taky o pár lidech, pro které vstupné na čumendu je problém, ale s těmi se zase sejdu během dne někde na pivku.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #47
      O: RESETkání 2015

      U mne 250 Kč nejsou sice drobné, ale rád je dám. Kým budu mít práci, rád dám i víc, protože kým budu mít práci a zájem o Amigu, tak budu chodit i na jiné Amiga akce než Reset a Jack mi touhle akcí ušetří hodně peněz za cestování, které u Resetu odpadá.
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        #48
        O: RESETkání 2015

        Ahoj, pokud by někdo chtěl vzít z Prahy tak se ozvěte. Do Krna jedu nejspíš v pátek dopoledne. Zpátky dle zábavy. Nejpravděpodobněji v sobotu pozdě večer / v neděli dopoledne.

        Komentovat


          #49
          O: RESETkání 2015

          Pokud se něco nepo... přijedu v pátek na čumendu a večer dom. S rEVERZEm
          www.oldcomp.cz
          party.oldcomp.cz

          Komentovat


            #50
            O: RESETkání 2015

            Takže Dóďa nakonec ne, nebo ten přijede svým?
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #51
              O: RESETkání 2015

              Pokud to stihnu objevím se taky už v pátek na "čumendu", v sobotu pak až se vyspím, snad s nějakou bandou... Snad se do té doby nic nepo...
              Panda Libor

              Komentovat


                #52
                O: RESETkání 2015

                Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                Takže Dóďa nakonec ne, nebo ten přijede svým?
                Dorazim uz ve ctvrtek a vezu Damiho veci, ktery prijede odnekud vlakem.

                Komentovat


                  #53
                  O: RESETkání 2015

                  Já dorazím až zítra. V úterý jsem se v rámci programování vrhnul na můj možný jednoduchý příspěvek, takže uvidím, jak se mi to bude chtít doprogramovat. Chybí mi hudba, ale vše budu řešit za běhu.
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #54
                    O: RESETkání 2015



                    Code:
                    import time
                    
                    time.sleep(900) #pockej 15 minut
                    print "odchod na RESETkání"
                    Amiga - PMD 85

                    Komentovat


                      #55
                      O: RESETkání 2015

                      Ahoj, tak pár foto ode mne ze soboty pozdějšího večera. Pak jsme si dali v tom tenise turnaj. Nejhůře mi šlo odchytávání podání . A z mé zkušenosti, že na moc fotech jsem neni, tak jsem se cvaknul 2 krát i sám a vypadám tam strašně . Akce byla super! škoda že jsem si ji neužil více, ale je to má volba i když pro mne téžká. Kdy jsem chtěl dokončit muj další příspěvek a věnoval jsem se tomu 2 dny (v tohle úterý a v sobotu). Na akci by jsem to včera v tom ruchu nedal, potřeboval jsem na to klid domova . Ještě na něm trochu zapracuji a dám standardně na Youtube. Ještě jsou tam nějaké chyby, ale nevím, jestli se mi je bude chtít odstranit. Dělal jsem to opravdu jen na RESET 2015 a ten již skončil .

                      Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Fotografie0132.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 51,9 KB
ID: 108365Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Fotografie0130.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 75,6 KB
ID: 108367Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Fotografie0131.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 75,0 KB
ID: 108368Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Fotografie0133.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 71,9 KB
ID: 108366Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Fotografie0134.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 35,3 KB
ID: 108364
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #56
                        O: RESETkání 2015

                        Rád jsem zase viděl pár známých tváří a Jackovi patří velké díky za uspořádání akce A Lisiaku díky za doprovod na tramvaj
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #57
                          O: RESETkání 2015

                          Rád jsem se viděl se všemi zůčastněnými. Doufám, že se vám líbil náš program (večerní demoshow, páteční kvíz a sobotní herní turnaje), že si herní fandové užili hodiny bezstarostného hraní na Amigách, že se demoscene nadšenci dostatečně nabažili decibelů a barviček na plátně.

                          Letošní návštěvnost byla rekordně nízká, to už ovšem avizoval počet registrací na wbu. Jenže víc mě štve rekordně nízký počet compo příspěvků Stejně jako minulý rok, bez zahraniční podpory by to byla úplná katastrofa. Takže jistě pochopíte, že nad budoucností brněnské akce se začínají vznášet otazníky.
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #58
                            O: RESETkání 2015

                            Hlavně to ještě nevěš na hřebík. Letos to byly 4 dny a to je pro táty od rodin prostě dost. Pár lidí s kterými jsem se na ten pátek v Brně domlouval prostě doma neprosadilo prodloužený víkend jen pro Amigu a zvítězily rodinné výlety (a co si budeme povídat, některé lidi odradilo i to vstupné - ale těch zase taková škoda není). Prostě s přibývajícími léty všichni fotrovatíme

                            O klesajícím počtu compo příspěvků nemá cenu ani moc mluvit - těch aktivních lidí tady prostě moc není. Jde to vidět i na úpadku uvnitř ArtWaYe, což je poslední "aktivní" skupina u nás, v které si v poslední době nejaktivnější stejně hlavně ty.

                            Jediná věc co se bude muset bohužel změnit je výše vstupného, protože nejde aby jsi na to doplácel ze svého rodinného rozpočtu. A buď se to zaplatí, nebo bohužel ne. Každopádně ti držím palce, to finální rozhodnutí nebude nakonec asi nic jednoduchého (a tady trochu věřím, že lidi tu akci padnout nakonec nenechají).
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              #59
                              O: RESETkání 2015

                              Nevím, co máš za informace ohledně ArtWaYe, ale uvnitř žádný úpadek nenastal. Ano už nejsme studentíci, co maj 16 hodin volného času každý den. Každý z nás má práci a někteří rodinu a je obížnější zkooordinovat vícero lidí ve stejný čas. Ale dema děláme, akcí se zůčastňujem a zaštiťujeme dvě demopárty v česku. Kdyby takhle fungoval alespoň zlomek těch skupin, co je na CADA seznamu, tak je tu demoscenerský ráj. Pokud jsem někde poslední aktivní člověk v česku, tak snad možná na PC platformě, ale i tam nelze být sám, vždycky je potřeba nějaká muzika ;o)
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                #60
                                O: RESETkání 2015

                                No, vytočit jsem tě nechtěl
                                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X