Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga: 30 years - 27. června - Amsterdam, Netherlands

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Amiga: 30 years - 27. června - Amsterdam, Netherlands

    Amiga 30 v Amterdamu - http://amiga30.eu - proběhlo
    Amiga 30 v USA, California - http://amiga30.com - 25. až 26. července
    Amiga 30 v UK - http://blog.amiga30.co.uk/ - 2. srpna

    a konečně Amiga 30 v CZ - http://www.hernisnob.cz/2015/06/pozv...oldschool.html - 31. července - 2. srpna
    ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

    Komentovat


      #17
      O: Amiga: 30 years - 27. června - Amsterdam, Netherlands

      dalších pár videí

      http://www.amiga-news.de/de/news/AN-2015-06-00080-DE.html
      Panda Libor

      Komentovat


        #18
        O: Amiga: 30 years - 27. června - Amsterdam, Netherlands

        Sice po návratu z dovolené a Holandska mám v práci pořád blázinec, ale zkusím pár slov o akci:

        Do Amsterdamu jsem přijel již v půl šesté ráno, jel jsem jako spolujezdec se známým co jel do Hagu. Místo jsme našli v pohodě a vyhodil mně přímo před Lighthousem. Všude ještě pusto a nikde ani noha. Jen venku před stál stan a na něm plakát. Šel jsem se tedy projít při moři, dal si snídani z domova a trošku se toulal po okolí. Zpátky jsem se vrátil po osmé. Již začal frmol s přípravou stolů, židlí, wifi .... posadil jsem se před restauraci, čekal a sledoval přicházející Amigisty. Kolem deváté byla spuštěná registrace. Dostali jsme visačku, na které byl nejlepší kód pro Amiga Forever a C64 Forever zdarma. Také kdo jsme měli zaplacený oběd, tak jsme dostali poukaz ve formě diskety. Takže registrace za mnou a hurá do davu a průzkumu akce.
        Uvnitř "hospůdky" bylo v jedné části pódium s plátnem a jedna řada stolů, kde byla firma A-EON s jednou X1000 a jednou X5000. Ve druhé části bylo u baru pár barových stolků a další řada se stoly, kde byl Jens, KryoFlux team a Friend OS. Druhá část akce probíhala ve stanu, kde byly uprostřed dvě řady stolů pro návštěvníky a Amigami, kterých tam bylo cca 10ks, tedy nic moc, a v krajích stanu byly sponzoři a prodejci. Byl tady Petro se svým Walkerem, Chris se svými soundtracky, Hyperion s AmigaOS a pár dalších.
        Hlavní program probíhal na pódiu uvnitř, kde cca kolem desáté začali prezentace. Postupně vystoupili všechny přítomné celebrity, kromě Petra a nakonec byla příjemná hudba. Program byl oživen losováním drobných cen, jako hlavní cena byla A2000, kterou vyhrála jedna z přítomných holek. Na konci bylo losování toho co zbylo, já jsem nějak štěstí neměl. Celá akce skončila kolem sedmé večer, kdy se VIP odebrali na párty. I přes mojí únavu z cesty jsem celý den zvládl, program byl zajímavý a akce se asi povedla.
        Tak a teď co mně asi zklamalo. Čekal jsem více prodejců a hlavně nějaké speciální výroční slevy, třeba 30% Bohužel vše bylo za stejné ceny jako v eshopech, tak jediná sleva bylo poštovné. Možná by také oživilo akci ukázka více výtvorů dalších kutilů a malých firmiček a třeba i nějaké hraní her nebo ukázky nových her pro AOS 4. Program jen s vyprávěním VIP byl zajímavý, ale hodně uspávací.

        Takže finální resumé? Kdyby VIP a sponzoři přijeli na nějakou českou akci, asi by koukali, jak si to umíme užít v Čechách.
        Byla to příjemná akce, ale dál než do Prahy už bych na stejnou akci nejel. Tedy spíše zklamání, asi jsem čekal víc.

        Fery
        Naposledy upravil Fery; 01.07.2015, 07:59:17.
        ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

        Komentovat


          #19
          O: Amiga: 30 years - 27. června - Amsterdam, Netherlands

          podle nekolika reportu co jsem cetl tak nejzajimavejsi to bylo v momente kdy se dostal k mikrofonu Dave Haynie.
          A nevim jestli jsem to prehlednul nebo to tu nikdo nezminil zatim, Hyperionove ohlasili pro AmigaOS4 hru Gorky 17 (ano uz to tu bylo, ale tentokrat pry doopravdy smile:

          Komentovat


            #20
            O: Amiga: 30 years - 27. června - Amsterdam, Netherlands

            Ještě doplním nějaké ceny, se kterými jsem se na akci setkal:

            Pití - 10 EUR za 4 žetony na 4 drinky (kafe, pivo 0,2l nebo nealko 0,2l)
            Plakát akce - 5 EUR
            AmigaOS - 30 EUR
            Turrican - 4CD s podpisem 150 EUR
            Jens měl stejné ceny jako na e-shopech.
            ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

            Komentovat


              #21
              O: Amiga: 30 years - 27. června - Amsterdam, Netherlands

              No a Petro se urazil a teď se hádaj po facebooku a dalších kanálech. Myslím že to krásně vystihuje Amiga komunitu. Jak je vidět, není to jen u nás...
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #22
                O: Amiga: 30 years - 27. června - Amsterdam, Netherlands

                Na to se ale asi nedá neurazit, nepletu-li se? Ať si to každý otočí na sebe. Já to tak dělám s hodně situacemi. Já když jsem na akci rád pozdravím i ty se kterýma se třeba v nějakých věcech neshoduji, protože mám radost, že se zajímají o to co zajímá mne. Má to tak krásný název, jsou to společné zájmy a společné zájmy lidi slučují. Jediné, na koho to u mne neplatí jsou zloději a lháři a o žádných tady v současné době nevím. Nějaké drobné handrkování do toho nepočítám. Jsme přeci jenom lidi.
                Amiga - PMD 85

                Komentovat


                  #23
                  O: Amiga: 30 years - 27. června - Amsterdam, Netherlands

                  Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                  No a Petro se urazil a teď se hádaj po facebooku a dalších kanálech. Myslím že to krásně vystihuje Amiga komunitu. Jak je vidět, není to jen u nás...
                  To bych zase neřekl. Petra urazilo to, že ho nepřišli ani pozdravit Dave Haynie a další z tzv. VIP hostů, přitom on byl celou dobu ve stanu i s Walkerem, podle jeho slov posledním prototypem Amigy. Prostě nebyl středem pozornosti, jako na ostatních akcí kterých se v poslední době ůčastnil. Tohle vůbec nevystihuje Amiga komunitu, to je uražená ješitnost jednoho člověka.

                  Amiga komunitu spíš nejvíce vystihuje to, že jsme se během těch dlouhých let čekání na zmrtvýchvstání Amigy postupně roztříštili na čtyři samostané platformy - původní Amigy, AmigaOS 4, MorphOS a AROS. Tímhle žádná jiná platforma projít nemusela.

                  Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
                  Já když jsem na akci rád pozdravím i ty se kterýma se třeba v nějakých věcech neshoduji, protože mám radost, že se zajímají o to co zajímá mne. Má to tak krásný název, jsou to společné zájmy a společné zájmy lidi slučují.
                  To můžu potvrdit, mě jsi odprovodil na Resetkání dokonce i na šalinu a to byly doby, kdy jsi mi to tady dával hodně vyžrat a vůbec jsem tě neměl rád
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #24
                    O: Amiga: 30 years - 27. června - Amsterdam, Netherlands

                    Preboha vsak to je take smiesne a detinske, uz vobec by ma nenapadlo nieco take pretriasat niekde na socialne seti, kto koho pozdravil. Ja nieviem, niekedy mi s tych ludi rozum stoji...
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      #25
                      O: Amiga: 30 years - 27. června - Amsterdam, Netherlands

                      A to by si člověk řekl, že v jejich letech už by mohli mít rozum, co?
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        #26
                        O: Amiga: 30 years - 27. června - Amsterdam, Netherlands

                        Zbytečně se to prožívá, Petro je v pohodě, i když to muselo zamrzet.
                        Panda Libor

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X