Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Je nejakej stejne dobry emulator jako WinUAE i pro MacOS?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Je nejakej stejne dobry emulator jako WinUAE i pro MacOS?

    Ahoj, koupil jsem si konecne normalniho Maca (tj. podporovanyho) a snazim se potrebu pouzivat PC odbourat, jak to nejvic jde... Jednim se zadrhelu je prave WinUAE, nevite, jestli je neco podobnyho i pro Maca? Diky
    PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

    #2
    O: Je nejakej stejne dobry emulator jako WinUAE i pro MacOS?

    FS-UAE. Konfigurace ale neni zase az tak jednoducha (vice informaci viz eab.abime.net). Nefunguje pod MacOS X i Wine? Pak by slo spustit i WinUAE.

    Komentovat


      #3
      O: Je nejakej stejne dobry emulator jako WinUAE i pro MacOS?

      Autorem citovaného textu je pavlor Přejít na původní příspěvek
      FS-UAE. Konfigurace ale neni zase az tak jednoducha (vice informaci viz eab.abime.net). Nefunguje pod MacOS X i Wine? Pak by slo spustit i WinUAE.
      Windows funguji, ale je se je snazim odbourat ze zivota, aspon z toho, co mam doma... MacOSX je opravdu hodne navykova vec a Windows se mi zase zacinaji hodne pricit... To FS-UAE zkusim, dekuju za tip
      PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

      Komentovat


        #4
        O: Je nejakej stejne dobry emulator jako WinUAE i pro MacOS?

        Taky jsem chtěl přejít a zjistil jsem, že téměř žádný emulátor retro počítačů nemá na Macovi kvalitní náhradu. Výjimkou je VICE pro C64. Takže bych jel stejně v emulaci a proto po Windows 7 dám ještě šanci Windows 10.
        I love Amiga

        Komentovat


          #5
          O: Je nejakej stejne dobry emulator jako WinUAE i pro MacOS?

          Autorem citovaného textu je looke Přejít na původní příspěvek
          Windows funguji, ale je se je snazim odbourat ze zivota, aspon z toho, co mam doma... MacOSX je opravdu hodne navykova vec a Windows se mi zase zacinaji hodne pricit... To FS-UAE zkusim, dekuju za tip
          Mel jsem na mysli toto:
          https://en.wikipedia.org/wiki/Wine_(software)

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X