Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Roman

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    O: Roman

    Tak mám od místního váženého člena (tímto mu ještě jednou děkuji) zapůjčeného Blizzarda 1220 4mb, než něco vlastního koupím. Diskety jsem prozatím uložil do šuplíku a opadlo trochu to vnitřní pnutí koupit něco teď hned.

    Papírově to není tahoun stáje, ale je to sympatická kartička, která mi umožňuje WHDLoad. Při prvním spuštění jsem si nebyl úplně jist, jestli se zrychlil i náběh systému, ale doma jsem se ujistil, že jo.
    Mám jí od pátku a zatím nebylo tolik času si s tim pohrát, ale na co jsem sáhl, to jsem spustil, výjimečně přes blikání při loadingu.

    Komentovat


      #62
      O: Roman

      scháněl jsi turbo kartu?

      http://aukro.cz/blizzard-1230-iv-turboboard-pro-amigu-i5477841069.html

      Naposledy upravil Lasice; 29.06.2015, 05:49:11.
      pařba a flink chtěj celýho člověka...

      Komentovat


        #63
        O: Roman

        Díky za info, nebudu bojovat do krve, ale kouknu na to.

        Komentovat


          #64
          O: Roman

          Tak co - mas?

          Ten Blizz 1230-IV skoncil na 4550CZK.

          Komentovat


            #65
            O: Roman

            Sorry, to já vyhrál ti aukci....
            po 2 měsících se vrátím z ciziny a vidím levnou kartu, tak jsem to zkusil...
            Naposledy upravil springy; 30.06.2015, 20:21:12.

            Komentovat


              #66
              O: Roman

              kOx: nemám, dal jsem cenu se kterou bych jí asi i vyhrál, ale ve chvíli, kdy jsem to odklepl, tak to z nepochopitelného důvodu padlo a já byl pár sekund po aukci na aukru nepřihlášen.

              springy: to je v pohodě. Zklamala technika a alespoň jsem ti to neprodražoval

              Zatlačím na toho známého, minule už mi nepřišel tak tvrdej, jako předtím..

              Komentovat


                #67
                O: Roman

                to si prosral, byla to dobrá cena
                pařba a flink chtěj celýho člověka...

                Komentovat


                  #68
                  O: Roman

                  Já vím, škoda. Nechápu proč se to tahkle podělalo. Život jde dál a alespoň poslouží někomu místnímu.

                  Navíc je ve vzduchu podobná možnost, ale nechci to zakřiknout. Uvidíme příští týden.

                  Komentovat


                    #69
                    O: Roman

                    Stalo by za to připlatit cca 900,- za turbínu 1230 s 128MB a nebo si jí vzít s 32MB.
                    Z pohledu využití. Na co je vlastně taková 128MB dobrá, při zlomkové velikosti aplikací?

                    Teď to nemohu najít, ale není problém s adresací vyšších pamětí než 32MB na deskách s KS3.0?

                    Komentovat


                      #70
                      O: Roman

                      Problém to není, ale těch 32 MB ti naprosto stačí, s véééélikánskou rezervou.
                      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                      Komentovat


                        #71
                        O: Roman

                        Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                        Problém to není, ale těch 32 MB ti naprosto stačí, s véééélikánskou rezervou.
                        Jak psal Předseda,těch 32 Mb je v pohodě,nedával bych 900kč za 128MB,stejně nejspíš budeš asi hlavně hrát hry a to ti stačí až kam.
                        Naposledy upravil krtek11; 02.07.2015, 10:40:38.
                        Amiga je nejlepší...

                        Komentovat


                          #72
                          O: Roman

                          Tak je doma Blizzard 1230 IV 32MB 60ns.
                          V tomhle vedru ho ale až do večera opouštím, pak se mu budu věnovat. Na první pohled všechno chodí výborně. Poraďte nějakou herní pecku, která 1230 vyžaduje, abych ho prohnal.

                          Komentovat


                            #73
                            O: Roman

                            Napalm, Alien Breed 3D (2), Gloom
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #74
                              O: Roman

                              Doom!

                              Komentovat


                                #75
                                O: Roman

                                Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                                Napalm, Alien Breed 3D (2), Gloom
                                No hele jacku, nechci ti do toho kecat, ale viděls někdy jet Killing grounds na třicítce?
                                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X