Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Prasepárty 2015

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Prasepárty 2015

    tak teda po 12 dovalim
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    Komentovat


      #32
      O: Prasepárty 2015

      Já až večer (doufám), vyskytly se doma zdravotní komplikace.
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #33
        O: Prasepárty 2015

        Jacku,
        hlavně,aby jsi přijel,ale jinak at ti to doma dobře dopadne.
        Amiga je nejlepší...

        Komentovat


          #34
          O: Prasepárty 2015

          Tjn, my vyjíždíme taky až tak k šestý.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #35
            O: Prasepárty 2015

            vernerice - valkerice, uzavrena silnice a je tam hnusna 10ti km objizdka
            pařba a flink chtěj celýho člověka...

            Komentovat


              #36
              O: Prasepárty 2015

              Tak akce Prase Párty byla perfektní,i když jsem tam byl jenom z pátka na sobotu,Šlachovi se to povedlo jako vždy,děkuji všem co se zůčastnily tekutýho svetru a Springymu a IDEfixovi,že mě dali do kupy A600.

              Děkuji Damimu za dáreček a IDEfixovi za Super kouli(amiga koule bude na stromku,paráda).
              Naposledy upravil krtek11; 29.11.2015, 12:21:06.
              Amiga je nejlepší...

              Komentovat


                #37
                O: Prasepárty 2015

                Tak já se taky přidávám s pochvalou a slovy díků Šlachovi (jestli si to nepřečte, tak mu to tlumočte) za perfektně (jako vždy) zorganizovanou párty. Dále děkuji IdeFixovi, za všechny opravy, tweaky a rady. A v neposlední řadě všem ostatním za vytvoření perfektní relaxační a zábavné atmosféry.

                Jo! A aby ti, co na párty byli nezapomněli co tam dělali a ti, co tam nebyli viděli co tam mohli dělat, kdyby tam byli, tak moje fotky jsou zde.

                Komentovat


                  #38
                  O: Prasepárty 2015

                  Pojízdné dílně za opět skvělé koule. A Waynovi za noční partičku Bubble Bobble, bylo mi ctí.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #39
                    O: Prasepárty 2015

                    A jako vždy opět vydařená akce, škoda, že to tak rychle uteklo...

                    Šlachovy jako vždy dík za bezva organizaci a guláš

                    Všem ostatním za atmošku a bezva pokec


                    A specielně Předsedovi za imitaci zmrzlého Eskymáka...


                    Tak zase za rok... Praseti zdarrrr...!!!


                    ...

                    Komentovat


                      #40
                      O: Prasepárty 2015

                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat


                        #41
                        O: Prasepárty 2015

                        Díky všem za skvěle vydařenou akci, podařilo se mi zase trochu vyšperkovat mou A600, rozchodit IndivisionECS, co což patří dík Springymu a IDEfixovi a zaktualizovat a poladit systém a proniknout více do tajů DOpusu s dobrými radami od DaMiho. Neméně radosti způsobily dětem doma po příjezdu IDEfixovi "koule", které jsem musel po chvíli zabavit, aby bylo ještě co dát na stromeček Všem ostaním díky za pohodovou předvánoční pařanskou atmosféru a pánům pořadatelům za excelentní guláš a klobásky, které nám nedovolili často opuštět zahřáté židle pro hledání jiné potravy.

                        Přeji vám všem pohodový advent a Šlachovi kopici elánu pro zorganizování dalšího ročníku PP 2016.
                        Naposledy upravil CodEx; 01.12.2015, 11:50:08.
                        A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                        A600 HD,
                        2MB Chip, Fúria EC020 inside

                        Komentovat


                          #42
                          O: Prasepárty 2015

                          Že já to vůbec tady čtu. Osobně mám pozitivní ohlas na akci od Sillicona a Idefixe a pěkně mně to štve, že míst Prasete jsem běhal s krabicemi a nábytkem po schodech
                          Příští rok už se mi musí podařit se na PP dostat.
                          ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                          Komentovat


                            #43
                            O: Prasepárty 2015

                            No ja na Prase 3 roky nebyl! Bylo to super, gulas&klobas vybornej, pivo Gambac, ale bylo zasejc dobre chlazeny! Dokonce jsme s Jackem stihli taky jednou dohrat Settlersaky
                            A taktez jsme si poradne zaparili tennis!

                            Jinak paradni zmena, hezky to tam prokouklo. Jedine co uz vim, ze nikdy vice nepujdeme zachlastat do Modreho Velvetu... nevim od kdy, ale zrejme si tam to "Modry" vzali jako privlastek baru pro chlapy co hledaji chlapy... no Bentley by mohl vypravet, ale uz se k tomu nechci vracet. Je to cenna zkusenost a uz nikdy vice.

                            Takze doufam, pokud pristi rok dovoli, tak prijedu zase pac tohlebyla super Prase!

                            Komentovat


                              #44
                              O: Prasepárty 2015

                              Slibuju, že na Prase 2016 dojedu!
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X