Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Koupím knihy asm MC68000

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Koupím Koupím knihy asm MC68000

    Koupím knihy "Úvod do programování mikroprocesoru Motorola MC68000" od Ing.Marcela Deriana a "Assembler 68000" od Vlastimila Krále.
    Amiga 1200 +OS3.9 + Blizzard IV30/50 FPU+ 32 MB Fast + CF2IDE + Indivision AGA Mk2 + PCMCIA2CF

    #2
    O: Koupím knihy asm MC68000

    a vazne neni lepsi pouzivat tu PDF verzi ve ktere je mozne i vyhledavat?

    Komentovat


      #3
      O: Koupím knihy asm MC68000

      Je to lepší, ale mít doma i papír je větší jistota. Já na tu knihu ani nehrábnu, na to si ji moc vážím, ale jednoduše ji musíš mít doma ). V mém případě od Krále.
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        #4
        O: Koupím knihy asm MC68000

        Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
        Je to lepší, ale mít doma i papír je větší jistota. Já na tu knihu ani nehrábnu, na to si ji moc vážím, ale jednoduše ji musíš mít doma ). V mém případě od Krále.
        Jestli Ty nebudes materialista nebo tak neco. Je to jen dalsi vec co zabira misto a prasi se na ni

        Komentovat


          #5
          O: Koupím knihy asm MC68000

          Já ho naprosto chápu, taky sbírám krabicové hry i když mám na disku všechno ve WHD.

          Na co jinak místo je, než abych si ho něčím zabíral, ne?
          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

          Komentovat


            #6
            O: Koupím knihy asm MC68000

            Já ho naprosto chápu, taky sbírám krabicové hry i když mám na disku všechno ve WHD.
            U her jsem ochoten uznat rozdil, protoze tam je pridana hodnota, krasna krabicka, manual. Ale odborna knizka, bez obrazku, bez moznosti v ni rychle hledat, to proste neni stejne...

            Komentovat


              #7
              O: Koupím knihy asm MC68000

              Zdrtavím všechny. Děkuji za odkazy v el. podobě je mám stažené. A proč je chci v papírové podobě ? No důvodů je několik. Jednak jsem staromilec (no kdo není když jsme na fóru o Amigách že) a mám rád papírové věci. Další důvod je že knižka je velice dobře přenositelná a dá se studovat v autobuse, na záchodě, na návštěvě u tchyně na zahradě..... tablet je sice fajn ale někdy si dělám poznámky z knížky a nebaví mne pořád přemlouvat tu el. placku aby mne už konečně přepla aplikaci na poznámky které se nezitím uspali někam do paměti atd.. trhá mi to myšlenku a soustředění. A další důležitá věc je že Amiga si s PDF moc nerozumí. Né že by nebyl prohlížeč ale některé pdf jsou zkrátka dost "těžkotonážní". Takže přepínání z ASm do pdf v mé konfiguraci Amigy není to pravé ořechové. A to nemluvím o fontech, relativně malém rozlišení...... Mám rád když si studuji papírovou knížku položenou na stole před klávesnicí Amigy a hned si vše ozkouším,porovnám zdroják zda v něm nemám chybu atd. Takto jsem se velice dobře naučil asm Z80 na ZX z knížky Bity do bytu. Samozřejmě pdf jako formát je naprosto super dokonce jsem si konvertoval nějaké doc do pdf z PC ale pro Amigu je to docela zabijácký formát. Na PC jej vyžívám často a pro studium návodů, tutorialů z pdf jsem se naučil C,Python hromadů návodů do 3D ale vetšinou v práci kde můj "work plac" sestavá z I7 a dvou 24" monitorů.
              Amiga 1200 +OS3.9 + Blizzard IV30/50 FPU+ 32 MB Fast + CF2IDE + Indivision AGA Mk2 + PCMCIA2CF

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X