Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ghh

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Ghh

    Majkl si strihnul malou rolicku jako protivnik Jet Jaguara
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    Komentovat


      KarateBlok

      Trochu jsem předělal kód stránek, je to teď lepší pro IBrowse a AWeb.
      Nějak mi blbne přístup na ty moje upc stránky, tak zatim jen tady http://ghh.wz.cz/karate/karate.html
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        Miyagi

        Miyagi - RxMUI Karate script editor pro vsechny (OS4, 3.x, MOS). Zatim jen alpha verze, ale uz se da udelat projekt a spoustet vlastni dema. Amiga je bozi! http://ghh.wz.cz/friends/Miyagi007.lha (potrebuje guigfx)
        Přiložené soubory
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          O: Ghh

          Super věc tenhle frontend pro karate, začátečníkům by mohl vcelku dost pomoci při chápání zápisu k-fighter skriptu.
          Pokud ti vydrží nadšení, tak se určitě budu těšit na prvního release kandidáta, protože tyhle 4 naklikatelné tagy (kimg, t3denvmap, kcolortable,..) pro napsání komplexnějšího demo skriptu jsou málo. Například jsem nepřišel na možnost jak si naklikat tag KPART nebo PLAY a určitě bych našel další, ale o tom víš nejlépe ty sám.
          Napadá mě že by asi měla být i možnost již napsaný tag pomocí miyagi znovu editovat např. kliknu kurzor na řádek s již napsaným KIMG tagem a aktivuje se mi okno kde budu moci přepsat label daného KIMG a po potvrzení ok se přepíše i ve skriptu.
          Osobně v tuto chvíli zůstanu u svého osvědčeného ručního psaní v editpadu, ale jak jsem psal budu se těšit na RC1, který podrobím důkladné zkoušce funkčnosti
          Byly časy kdy jsem se těšil na frontend kimono od frantíků, jenže toho se veřejně nedočkáme, tedy tvoje miyagi by mohlo zaplnit tuto mezeru a přivést potenciální nové tváře k české amiga scéně. Takže držím palec a přeju hodně uspěchů.

          Komentovat


            O: Ghh

            Směle do toho!
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              Miyagi

              killjoy: Tys mi dal Marne jsem se snazil pouzit ten click na nejakej tag a nedari se. Je pouzita TextEditor trida a ta bohuzel toto (mozna) neumoznuje, ale dostal jsem minimalne dva napady jak by to slo jinak Prinejhorsim by to slo pres napr. funkcni klavesu (edit tag under cursor). Jinak tato verze je opravdu jen demonstracni.
              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

              Komentovat


                O: Miyagi

                Ať už se tvoje cesta k finalní verzi miyagi bude ubírat jakýmkoliv směrem měla by být 100% user friendly a ten nápad s upravením tagu a otevřením okna s nastavením daného tagu si myslím je velmi uživatelsky přívětivá věc. Ale jakožto developer máš nad svým projektem maximální kontrolu, takže je rozhodnutí jen a jen na tobě.
                Za sebe můžu říci jen tolik, že podržet stisknutou funkční klávesu (pravá AMIGA ) před tím, než budu chtít upravit již napsaný tag, je krok stejným směrem akorát po jiné koleji než, že pouze kliknu na řádek s hotovým tagem a přitom se mi otevře okno pro jeho úpravu.
                Jsem zvyklý pohybovat se v kódu pomocí kurzorových šipek případně pomocí myši, když už by bylo klikaní do klávesnice zbytečně moc a aby při každém přesunutí kurzoru o řádek víš (nebo níž) se mi otevřelo okno pro úpravu tagu by asi opravdu nebylo moc efektivní.

                Když píšu skripy v k-fighteru já, používám co nejjednodužší textový editor a vím, že je velice jednoduché se splést, třeba jen zapomenout napsat lomítko při zavírání tagu a jiné blbůstky, naštěstí k-fighter debuger velkou většinu těchto chyb najde a dá o ní nějakým způsobem vědět. V případě miyagi by byl debuger si myslím téměř zbytečný.

                Chtěl bych ještě poznamenat, že všechny buildable objekty jsou spojené s efekty a efekty zase s parametry to víš sám nejlépe.
                Například vizualizace textury, kterou je možné vidět v miyagi již nyní, je velice příjemná věc, ale pokud by jsi tuto vizualizaci textury dokázal spojit i s objektem z K3D.Fx určitě by to bylo jedině plus. Tedy mít možnost zápisu obou buildable objektů zároveň.
                Teď už si moc vymýšlím, ale mít ve vizualizaci miyagi i jakýsi náhled scény pro kterou bych zrovna psal skript by bylo fakt božská pomoc nejen začátečníkům.

                Neber tenhle text jako výtky nebo nátlak k něčemu k čemu by si pravděpodobně dospěl sám při tvorbě miyagi, určitě to není mým zájmem, jen chci spíše upozornit na komplexnost k-fighteru a to, že s miyagi budete muset ujít ještě dlouhou cestu. A tedy ti držím sevřené obě pěsti ať vše dopadne k tvému úspěchu.

                Komentovat


                  Miyagi

                  S tou funkcni klavesou jsem to myslel jinak. Najet kurzorem na tag a pak zmacknout napr. F2 - otevre se okno s nastavenim.
                  Jinak jsem rad kdyz mi nekdo cokoliv napise co bych mohl pridat-ubrat-zmenit atd. Snesu jakoukoli kritiku :0)
                  Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                  Komentovat


                    O: Miyagi

                    Autorem citovaného textu je killjoy Přejít na původní příspěvek
                    Například vizualizace textury, kterou je možné vidět v miyagi již nyní, je velice příjemná věc, ale pokud by jsi tuto vizualizaci textury dokázal spojit i s objektem z K3D.Fx určitě by to bylo jedině plus.
                    To už bychom se pomalu blížili Amiga verzi werkkzeugu ;o) Ale jo náhledy na textury, objekty či dokonce scénu z pohledu kamery to by byla bomba!
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      FFShop

                      Picture in picture (overlay) efekt. Funguje s videem i s obrazkem . Jeste neni uplne hotovo, ale dilo se dari (po mnohahodinovem vyzkumu).
                      Přiložené soubory
                      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                      Komentovat


                        FFShop

                        Vcera se mi konecne podarilo prizpusobit program aby pouzival standartni lokalizaci - katalog. Velmi mi pomohl clanek "Vse o lokalizaci" na portalu. Prelozit text bylo to nejjednodussi, ale vyrobit si .cd a .ct soubory neslo hned napoprve. Pocit pri prvnim uspesnem testu byl super
                        Přiložené soubory
                        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                        Komentovat


                          O: Ghh

                          Super! No a takový dotaz hnidopicha To čistý ascii máš jako test, nebo je diakritika problém?
                          Amiga - PMD 85

                          Komentovat


                            FFShop

                            Diakritika zadnej problem. Tohle byl uplne prvni (uspesnej) test
                            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                            Komentovat


                              O: Ghh

                              Je fajn vidět, že se dneska ještě někdo trápí s lokalizací svých programů, palec nahoru.
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                Miyagi

                                Ted jsem si skvele pohral s rozpoznavanim vyrazu pod kurzorem. Vsechno slo skvele, ale jenom v "laboratornich" podminkach Kdyz jsem to nasadil na muj vlastni uvodni skript, tak funkce totalne selhala.
                                Nevadi snad uz vim jak na to, chce to proste vic testovat. Tezkej zivot
                                Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X