Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Výroba Null modem

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Výroba Null modem

    Prosím nemá někdo zaručeně funkční plánek na null modem pro amigu ? něco jsem sehnal na netu zapojil a nejede. Tak se ptám jestli ho náhodou někdo nevyráběl a nemá někde zapojení db 25 db9...

    #2


    Článek je sice pro AmigaOS4, ale doufám že klasická Amiga má i klasické zapojení sériového portu...
    AmigaOS3: Amiga 1200
    AmigaOS4: Micro A1-C, AmigaOne XE, Pegasos II, Sam440ep, Sam440ep-flex, Sam460LE, AmigaOneX1000
    MorphOS: Efika 5200b, Pegasos I, Sam460LE
    ​, Pegasos II, Powerbook G4, Mac Mini, iMac G5, Powermac G5 Quad

    Komentovat


      #3
      Na kabely je tady machr Amigoun

      Komentovat


        #4
        Zapojeni podle ktereho jsem ho v 90tkach delal bylo soucasti readme in nejakeho microprose simulatoru. Tusim Kinghts of the sky.

        Fungoval paradne, hravali sme pres nej Popoluous 2 i Powermongera.

        Komentovat


          #5
          děkuji návod fungoval jede to.
          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: {790EF87D-006C-468A-9FB5-C0A8CAAA3B94}.png
Počet zobrazení: 0
Velikost: 79,8 KB
ID: 179061Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: {3CEF2C9A-F51F-44AE-9A38-606EEE2B78E0}.png
Počet zobrazení: 0
Velikost: 48,3 KB
ID: 179062​ ​

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je sailor Přejít na původní příspěvek
            https://wiki.amigaos.net/wiki/Advanc...nect_them_now!

            Článek je sice pro AmigaOS4, ale doufám že klasická Amiga má i klasické zapojení sériového portu...
            Dobrý návod...

            Komentovat


              #7
              Stačí ti 3 dráty. Najdi si pinout konektoru a propojíš křížem RX a TX (polopatě RX z jedné strany na TX na druhé a stejně TX na RX, nikdy TX-TX) a zem.

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X