Prosím nemá někdo zaručeně funkční plánek na null modem pro amigu ? něco jsem sehnal na netu zapojil a nejede. Tak se ptám jestli ho náhodou někdo nevyráběl a nemá někde zapojení db 25 db9...
Oznámení
Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.
Výroba Null modem
Sbalit
X
-
AmigaOS3: Amiga 1200
AmigaOS4: Micro A1-C, AmigaOne XE, Pegasos II, Sam440ep, Sam440ep-flex, Sam460LE, AmigaOneX1000
MorphOS: Efika 5200b, Pegasos I, Sam460LE, Pegasos II, Powerbook G4, Mac Mini, iMac G5, Powermac G5 Quad
- Poděkování 2
-
Dobrý návod...Autorem citovaného textu je sailor Přejít na původní příspěvekhttps://wiki.amigaos.net/wiki/Advanc...nect_them_now!
Článek je sice pro AmigaOS4, ale doufám že klasická Amiga má i klasické zapojení sériového portu...
Komentovat
Komentovat