Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Benefactor

Sbalit
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

  Benefactor

  včera jsem rozjel tuto boží hru a úplně mne pochltila, je to taková příjemná logická hopsačko-běhací-kutálející plošinovka, dohopsal jsem se do světa egypstkého, kolik má tato hra LvL? na netu jsem našel 60LvL, porovnával jsem kódy co jsem prošel a kódy z netu a neseděj mi, mám úplně jiný(hru procházím poctivě nepodvádím, jen si občas ten kód zapomenu opsat)
  yes brekekes

  #2
  tak podle HOL má 59 LvL a kódy tam taky seděj
  yes brekekes

  Komentovat


   #3
   Pokud se dobře pamatuju (dohrál jsem už před lety), tak se do kódu promítá i množství energie s jakou se level dokončí (přestože na další postup ve hře to nemá vliv, nový level = plná energie).

   Komentovat


    #4
    Lol, no to je krásná hra, mám na ní krásnou vzpomínku, nevěděl jsem si rady s jedním levelem a tak jsem pořád koumal jak na to, nepotřeboval jsem ani počítač, jen jsem si to pamatoval a při jedné noční jsem na to hezky došel

    Komentovat


     #5
     Tohle je fakt nádherná hra, kdo si jí trošku víc zahraje, toho musí úplně pohltit! Dají se dokonce sehnat extra levely, které jsou taky super!

     Komentovat


      #6
      Tak i přestože nejsem gamesník, tahle hra byla jedna z mála které jsem si oblíbil, a to tak, že hodně. Ty extra LVL by náhodou nebyly?
      Amiga 600, Fúria EC020, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, registrovaný,
      Asus Zenbook Prime UX32VD Xubuntu 20.04

      Komentovat


       #7
       jj, já je mám určitě, napiš mi email do soukromých zpráv.
       Dneska musím přeinstalovat PC, tak doufám, že se ozvu brzy ;-)

       Komentovat

       Zpracovávám...
       X