Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A500 rozšíření grafiky

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Autorem citovaného textu je TheMrKocour Přejít na původní příspěvek
    Jen teda s 4 MB FAST RAM si teda s RTG moc neužiješ
    To jsem pochopil hned v zápětí, musím na tom ještě zapracovat Mám dotaz ohledně relokátoru s pamětí, napíšu to do jiného vlákna...
    "Jednou Amigista, vždycky Amigista." (blackgoat, 2023)

    Komentovat


      #18
      Ahoj, rád bych se tě zeptal, jestli ještě provozuješ GBAPII++ se svojí Amigou 500? Tohle řešení mne hodně zajímá, chtěl bych ho realizovat (ikdyž jde ta karta pořídit jen z druhé ruky, prodejce nových kusů jsem nenašel). Pokud ji ještě máš, můžeš prosím krátce napsat svoje zkušenosti, případně co ti na tom řešení chybí? A konečně - jak zde funguje výstup klasického Amiga modu pro hry a dema - je to nějak provázané, nebo musí být dva monitory?

      Předem díky za odpověď. Jirka​

      Komentovat


        #19
        THINGS TO KNOW.... Cirrus Logic CL-GD5426/CL-GD5428 vs. CL-GD5434 1. Cirrus Logic CL-GD5426 The 90s Workhorse (e.g., Picasso II, PicassoII+) Architecture: 32-bit graphics accelerator. Video RAM: Typically supports up to 2 MB of DRAM. Performance: Reliable for 256-color (8-bit) Workbench use. It...

        Sice si budes muset "vystat" frontu, ale je to overeny prodejce, take jsem ji od nej bral.

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X