Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Chladič procesoru 68060/68040

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Ano já tam osadím axiální

    Komentovat


      #17

      Naposledy upravil tom127; 18.12.2024, 15:09:50.

      Komentovat


        #18
        Musel jsem trochu upravit umístění ventilátoru a je použitelný na TF1260 v originální skříni A1200 ventilátor je vybaven kuličkovým ložiskem životnost dle výrobce 60000 hodin
        a je poměrně tichý.
        K dispozici mám ještě dva chladiče v případě zájmu Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 20250118_102601.jpg
Počet zobrazení: 236
Velikost: 105,1 KB
ID: 169987

        Komentovat


          #19
          Já bych bral jeden určo
          Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

          Komentovat


            #20
            Určitě pošlu do zásilkovny

            Komentovat


              #22
              Vím o nich, ale výška je 10mm což se nevejde do originální skříně A1200 proto jsem umístil ventilátor dále od procesoru a pasivní chladič v A1200 je docela na nic.

              Komentovat


                #23
                Bruskou lze ten chladič vyřešit, ale ten ventilátorek se na něj nevejde. Musí být nějak nabastlený zboku.
                I love Amiga

                Komentovat


                  #24
                  CPU smerom ku klavesnici mi pride ako dost zly design. Smerom dole sa da vzdy vytlacit perforovany trapdoor a prinajhorsom zvysit nozicky.
                  ???

                  Komentovat


                    #25
                    něco na tom bude v originální skříni amigy není žádná cirkulace vzduchu a po zakrytí se procesor 68060 při hraní náročnějších her se dost ohřívá

                    Komentovat


                      #26
                      Mám k dispozici ještě jeden kus chladiče na TF1260 pokud by měl někdo zájem.
                      Po uzavření A1200 jsem zkusil hrát AB3DII cca 1hodinu a procesor byl jemně vlažný to samé jsem zkusil bez chladiče a rozdíl byl markantní na procesoru se nedal udržet prst.
                      Na ventilátoru jsou umístěna kuličková ložiska (větší životnost) a napájen 12V/DC, který je umístěn na TF1260
                      Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 20250217_123832.jpg
Počet zobrazení: 132
Velikost: 117,3 KB
ID: 170377

                      Komentovat


                        #27
                        Já objednal toto pro TF1260, ale je to brutálně drahé kvůli poštovnému z Anglie.
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #28
                          U A1200 je problém s prostorem jinak by se tam dalo umístit spousta sériově vyráběných chladičů.
                          Co jsi koupil je docela složitý na výrobu i když to určitě dělají na nějakém CNC stroji tak je u tohoto chladiče drahá výroba
                          Já si počítám pouze cenu ventilátoru + poštovné cca 400kč
                          U A600 je prostoru dostatek v pohodě se tam vejde A630 s chladičem i ventilátorem
                          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: photo1685452514-2.jpg
Počet zobrazení: 117
Velikost: 52,4 KB
ID: 170380

                          Komentovat


                            #29
                            Cisto len info o novom koncepte cladica pre FT1260. Nieje to lacne, ale info, je info

                            Update: 1st batch is sold out. Update #2: 2nd batch is sold out. Update #3: 3rd batch is in progress, expected arrival: mid-end of March. Update #4: 3rd batch is ready to ship, please check for available quantity at the end of this post. (shipping update: Europe (including non-EU), US, Canada...
                            Powerbook G4 A1138 (MOS 3.19,OSX Tiger+LubuntuPPC 16.04)
                            Micronic Infinitiv_II Tower (Amiga1200,BPPC603e+/210MHz/060/50MHz,256MB Ram,BVision, SCSI 2.5" 80GB,AOS3.2.3,AOS3.9,MOS,AOS4.1FE)
                            Amiga4000 (Apocalypse+BFG)
                            Amiga600 (X601,Furia EC020,SMC PCMCIA WiFi Network Card)
                            Amiga600 (PiStorm)
                            2xAmigaCD32 (TF330,SX1)


                            registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html
                            live on https://live.amigamap.com

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X