Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

P-Vision PCMCIA

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    Mě se to moc líbí. Škoda že nemá i VGA výstup abych si mohla A1200 zapojit do KVM VGA+PS/2.
    Se samostatným monitorem se mi to nevejde takže budu muset počkat jestli Jens někdy dodělá tu svoji kartu pro ACA1240/1260
    AmigaOS3: Amiga 1200
    AmigaOS4: Micro A1-C, AmigaOne XE, Pegasos II, Sam440ep, Sam440ep-flex, Sam460LE, AmigaOneX1000
    MorphOS: Efika 5200b, Pegasos I, Sam460LE
    ​, Pegasos II, Powerbook G4, Mac Mini, iMac G5, Powermac G5 Quad

    Komentovat


      #62
      Existují redukce HDMI->VGA, jen nevím, jestli by s P-Visionem fungovala...


      Komentovat


        #63
        Autorem citovaného textu je sailor Přejít na původní příspěvek
        Mě se to moc líbí. Škoda že nemá i VGA výstup abych si mohla A1200 zapojit do KVM VGA+PS/2.
        Se samostatným monitorem se mi to nevejde takže budu muset počkat jestli Jens někdy dodělá tu svoji kartu pro ACA1240/1260
        Me se zas vali KVM s DP co jsem si koupil za Covidu.

        Komentovat


          #64
          DP a HDMI KVM jsou ve valné většině s USB. A USB klávesnice přes KVM u starých počítačů mají dost často mouchy. Sice jsem A1200 + USB KVM nezkoušela, ale šanci tomu moc velkou nedávám.
          To ale nevadí. Teď plánuji připojit A1200 do KVM s Lyrou a Indivisionem a s tím si vystačím. A jestli bude někdy ACA1240/1260 RTG card s VGA, tak ji použiji.

          Ono má P-Vision pro mě i tu nevýhodu, že v PCMCIA pak nemůžu mít Ethernet kartu a musela bych dát Plipbox, což je o dost pomalejší. A do toweru svou A1200 přestavovat nechci. Sice jsem v mládí měla Mikrotik tower, ale dneska si nechám klasiku.
          AmigaOS3: Amiga 1200
          AmigaOS4: Micro A1-C, AmigaOne XE, Pegasos II, Sam440ep, Sam440ep-flex, Sam460LE, AmigaOneX1000
          MorphOS: Efika 5200b, Pegasos I, Sam460LE
          ​, Pegasos II, Powerbook G4, Mac Mini, iMac G5, Powermac G5 Quad

          Komentovat


            #65
            Autorem citovaného textu je sailor Přejít na původní příspěvek
            DP a HDMI KVM jsou ve valné většině s USB. A USB klávesnice přes KVM u starých počítačů mají dost často mouchy. Sice jsem A1200 + USB KVM nezkoušela, ale šanci tomu moc velkou nedávám.
            Ja to myslel spis jako vtip. Ja zjistil, ze mi staci rychlost netu pres Impbox, akorat do PCMCIA zapojuju CD, hlavne kvuli audiu.
            No akorat monitor co mam u Amigy ma VGA a DVI, takze budu muset pouzit neco jako toto: https://www.printables.com/model/172...-graphics-hdmi

            Komentovat


              #66
              Kdyby se vám povedlo někomu kliknout jeden P-VIsion i pro mě, tak bych byl moc rád. Nedaří se mi stihnout to, když pošlou email, že to mají na skladě 🤔
              Amiga 1200 Checkmate, TF1260@50MHz, Indivision AKA MK3,OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
              Amiga 1200 Blizzard 1230 IV, asahi case + podsvit klávesnice
              Projects: The Lost Forest - still in progress, Stereo Amiga Sampler - hotovo, AI4Amiga: AI expert na Amigu, Project Y pro audio

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X