Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Alternativa připojení Amigy k PC monitoru

Sbalit
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

 • Prober
  odpověděl
  Tahle zařízení se už tady probírala, je to někde v lcd panelech...

  Vložit komentář:


 • networ
  odpověděl
  Díky za ten ruský odkaz, docela zajímavé, dokud to je ještě v záruce, nechci to kuchat. Až to na ten RGB/YPbPr vstup poběží, udělám nejaké screenshoty a samozřejmě se o ně s vámi podělím (zatím mohu vyzkoušet jen kvalitu kompozitního vstupu).

  P.S: omlouvám se za překlepy v předchozím příspěvku

  Vložit komentář:


 • Predseda
  odpověděl
  Aha, tak už jsem obrázek našel:  A tady je spousta detailních fotek, včetně srovnání velikosti. Zajímavý přístroj!

  Vložit komentář:


 • Predseda
  odpověděl
  Zajímala by mě pak výsledná kvalita obrazu z RGB výstupu Amigy na PC monitoru, pokud to můžeš srovnat třeba s 1084S, nebo nějakým multisyncem a tak.

  Taky nám pak napiš, jak je to s českými normami zvuku a pokud bys byl tak hodný a nafotil to zezadu, kde jsou konektory, moc by mě to zajímalo.

  Vložit komentář:


 • networ
  založil téma Alternativa připojení Amigy k PC monitoru

  Alternativa připojení Amigy k PC monitoru

  Mám taky jeden způsob připojení monitoru k Amize - dneska mi přišel tenhle kousek hardware: http://www.okcomputers.cz/avertv-box-9/d-52807/ ,
  je to vlastně takový univerzální scandoubler, který má kompozitní cinch video vstup, S-video vstup, komponentní YPbPr video vstup a VGA vstup + TV tuner s dálk. ovl. . Umí to mixovat VGA signál (průchozí) s videosignálen z libvolného výše uvedeného videovstupu (picture in picture), takže stačí tuhle krabičku připojit mezi VGA monitor a PC, videovstup do Amigy (Spectra,C64,....) a u ž to sviští. Podporuje to rozlišení na VGA monitoru až do 1280x1024, má to i průchozí audio (kvůli mixování zvuku PC / TV), napájení 12V.

  Plánuju to vestavět do A1200 a využít ten YPbPr vstup (kvalitnější než kompozitní video), jenom musím sbastlit RGB na YPbPr konvertor, na kterém už se pracuje.
Zpracovávám...
X