Autorem citovaného textu je IDEfix
Přejít na původní příspěvek
Oznámení
Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.
Sony MPF 920-Z
Sbalit
X
-
Sakra, chlapi,včera mi to nedalo, ve skladu sem vyhráb Sonku MPF 920-Z z JUN2006, upravil, zapojil, NDOS čte...Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvekSony negenuruju READY signal, da sa to tam dodatocne dobastlit.
Mam postaveny univerzalny interface ktory donuti kazdu mechaniku NDOS.
Vložit komentář:
-
ok ok, za to teda spacham taky na zkusebni desce
ach ta lenost, ale leptam RÁD!
Vložit komentář:
-
Mam to urobene na montaznej skusobnej doske, takze ziaden Eagle.
Vyrobil som si to na testovanie FDDciek, foto mozem poskytnut na schemu si musis pockat... musim najst!
Vložit komentář:
-
Foto, a nejlip s tistakem v eaglu plz! (lenost vymejslet, vyrobit bych to este jo)
Vložit komentář:
-
Sony negenuruju READY signal, da sa to tam dodatocne dobastlit.Autorem citovaného textu je amigoun Přejít na původní příspěvekco se dá dělat, mě taky nechodí sonka na NDOS, osvědčily se mi předělané staré mitsumky
Mam postaveny univerzalny interface ktory donuti kazdu mechaniku NDOS.
Vložit komentář:
-
Udělejte si ten spoj na SW3, a ten problém s NDOS disketama by měl zmizet...
Možná...
Ten spínač totiž říká mechanice jaká disketa byla vložena, jestli HD nebo DD.
U amigácký mechaniky, (pokuď to není spešl upravená HD) je to vždy DD a ten spoj je tam natvrdo proto, aby se při použití HD disket nemuselo pořád přelepovat ízou to výběrový okýnko.
Jinak mě všechny Sonky s NDOS disketama chodily v poho...
Vložit komentář:
-
co se dá dělat, mě taky nechodí sonka na NDOS, osvědčily se mi předělané staré mitsumky
Vložit komentář:
-
-
U pinu 34 by mela byt preskrabnuta cesticka na plosnem spoji. Z Tve fotky to nejde poznat. Opravdu je preskrabnuta?
Vložit komentář:
-
Sony MPF 920-Z
Mam Amigu 500 a nedavno mi umřela moje Chikonka
.Nechtel jsem se vzdat bez boje a zacal jsem hledat alternativni zpusob jak moji Amigu zase ozivit.Velice pekne popsany navod jsem nasel na https://www.amigaportal.cz/node/161140
Ihned jsem si tuto mechaniku objednal
a nasledujici upravy jsem provedl (krome spojeni kontaktu na SW3).Po zapnuti a vlozeni prvni diskety jsem zajasal.Workbench najel bez jakykoliv problemu.
Problem zacal pri kopirovani disket pres X-COPY.Tento program disketu nenasel.Nevzdal jsem se a zkusil alternativni program D-Copy kde vsechno fungovalo v poradku.Kdyz jsem ale zacal otvirat sampus objevil se dalsi problem.Vetsina her nejde spustit.Jsou to prave diskety NDOS.
Myslim ze je problem v RDY signalu ale nemam tuseni jak tento problem odstranit. Mam svou Amigu rad a proto doufam ze mi nekdo poradite.Tagy: Žádné
Vložit komentář: