Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga 1200 koupě i výměna.

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

  • Stano
    odpověděl
    Dedy, až budeš tú A1200 mať, premenuj toto vlákno na "Dedyho A1200", prosím. Nech je to aj s históriou hľadania

    A držím palce s výberom


    Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
    K vidění na tom je to, že je to původní verze od Commodore (takže to nemá desku 2B, kterou někteří nemají rádi), že to nemělo původně harddisk a že to má QWERTY klávesnici.
    Prečo ju nemajú radi? A ktoré radi majú, prosím?

    Vložit komentář:


  • Stano
    odpověděl
    prosím zmazať, omylom postnuté 2x
    Naposledy upravil Stano; 04.02.2025, 13:51:24.

    Vložit komentář:


  • Commodorista
    odpověděl
    Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
    K vidění na tom je to, že je to původní verze od Commodore (takže to nemá desku 2B, kterou někteří nemají rádi), že to nemělo původně harddisk a že to má QWERTY klávesnici.
    To je pravda. Samozřejmě zkušené oko odhalí různé detaily a parametry.

    Vložit komentář:


  • Turrican
    odpověděl
    Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek

    no vidíš a já měl za to, že jí dělal až Escom.
    Byla to poslední revize Commodoru, kdy přesně ji začal vyrábět nevím. V A1200 od ESCOMu byla mimo 2B i revize 1D4.

    Vložit komentář:


  • Predseda
    odpověděl
    Autorem citovaného textu je Turrican Přejít na původní příspěvek

    Proč by nemohla mít desku 2B? Já ji mám v A1200 Desktop Dynamite.
    no vidíš a já měl za to, že jí dělal až Escom.

    Vložit komentář:


  • Turrican
    odpověděl
    Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
    K vidění na tom je to, že je to původní verze od Commodore (takže to nemá desku 2B, kterou někteří nemají rádi), že to nemělo původně harddisk a že to má QWERTY klávesnici.
    Proč by nemohla mít desku 2B? Já ji mám v A1200 Desktop Dynamite.

    Vložit komentář:


  • Dedy
    odpověděl
    Tohle si taky říkám, ctělo by to i fotky vnitřku, zadí panel, atd

    Předsedo co bys řekl na tuhle? A1200.zip
    Naposledy upravil Dedy; 03.02.2025, 23:19:32.

    Vložit komentář:


  • Predseda
    odpověděl
    K vidění na tom je to, že je to původní verze od Commodore (takže to nemá desku 2B, kterou někteří nemají rádi), že to nemělo původně harddisk a že to má QWERTY klávesnici.

    Vložit komentář:


  • Commodorista
    odpověděl
    Klikni pro plné zobrazení obrázku  Jméno: Amiga1200.jpg Počet zobrazení: 0 Velikost: 287,8 KB ID: 170177
    Na mé Amize toho není moc k vidění, jak jsem psal, původní stav i vzhled, samozřejmě vzhledem ke stáří s mírným zažloutnutím, spíš bych to nazval patinou. Jenom nad diodami je světlejší obdélník od samolepky, který časem stejně zažloutne. Narychlo jsem teď udělal foto pro představu, lepší by to bylo fotit za denního světla.

    Vložit komentář:


  • Dedy
    odpověděl
    Ještě jsi nepostnul fotky té Tvojí, nemám s čím srovnávat. Sem s nima.

    Ještě jsem neplatil.
    Naposledy upravil Dedy; 03.02.2025, 18:19:16.

    Vložit komentář:


  • Commodorista
    odpověděl
    Cena není zrovna lidová za holou Amigu. Chtěl jsi vytuněnou? Turbokarta se dá dokoupit kdykoliv.

    Ale držím palce.

    Vložit komentář:


  • Dedy
    odpověděl
    Jj, viděl jsem, ale má tam spoustu věcí co už mám, a navíc asi koupím z Polska


    For A1200 fully working, recapped, with CF adapter included. FDD working 650 euro
    I'll include also CF-pcmcia adapter for easy file transfer

    ACA1231 - I think the best card with 030/42MHz (CPU with MMU) for Amiga. Small, has 64MB ram and built-in RTC (I include new battery) 190euro

    Doufám že to klapne.
    Naposledy upravil Dedy; 03.02.2025, 18:18:08.

    Vložit komentář:


  • Commodorista
    odpověděl
    Objevil se inzerát na Bazoši:
    Inzerát č. 197626041: Predám Commodore Amiga 1200 + výbava, Cena: V textu, Lokalita: Slovensko

    Vložit komentář:


  • Dedy
    odpověděl
    To byl jen trošku větší šroubek.

    Vložit komentář:


  • Commodorista
    odpověděl
    Vypadá to, že se někdo snažil tu panenskou blánu protrhnout (pod mezerníkem).

    Vložit komentář:

Zpracovávám...
X