K vidění na tom je to, že je to původní verze od Commodore (takže to nemá desku 2B, kterou někteří nemají rádi), že to nemělo původně harddisk a že to má QWERTY klávesnici.
K vidění na tom je to, že je to původní verze od Commodore (takže to nemá desku 2B, kterou někteří nemají rádi), že to nemělo původně harddisk a že to má QWERTY klávesnici.
To je pravda. Samozřejmě zkušené oko odhalí různé detaily a parametry.
K vidění na tom je to, že je to původní verze od Commodore (takže to nemá desku 2B, kterou někteří nemají rádi), že to nemělo původně harddisk a že to má QWERTY klávesnici.
Proč by nemohla mít desku 2B? Já ji mám v A1200 Desktop Dynamite.
K vidění na tom je to, že je to původní verze od Commodore (takže to nemá desku 2B, kterou někteří nemají rádi), že to nemělo původně harddisk a že to má QWERTY klávesnici.
Na mé Amize toho není moc k vidění, jak jsem psal, původní stav i vzhled, samozřejmě vzhledem ke stáří s mírným zažloutnutím, spíš bych to nazval patinou. Jenom nad diodami je světlejší obdélník od samolepky, který časem stejně zažloutne. Narychlo jsem teď udělal foto pro představu, lepší by to bylo fotit za denního světla.
Jj, viděl jsem, ale má tam spoustu věcí co už mám, a navíc asi koupím z Polska
For A1200 fully working, recapped, with CF adapter included. FDD working 650 euro
I'll include also CF-pcmcia adapter for easy file transfer
ACA1231 - I think the best card with 030/42MHz (CPU with MMU) for Amiga. Small, has 64MB ram and built-in RTC (I include new battery) 190euro
Doufám že to klapne.
Vložit komentář: