Oznámení
Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.
Amiga 1200 koupě i výměna.
Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
-
V tomhle je moje a600 panenská, tuním jen přídavnými kartami, a recap není amatérský zásah.
-
Aha, tak to jsme se asi špatně pochopili. Já to bral tak, že hodnota Amigy 1200 by odpovídala té vylepšené Amize 600 a nebylo by potřeba řešit doplatek.Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
Jsem si tu Tvoji Amču nepředstavoval úplně v základu, doufal jsem že bude aspoň trošinku vytuněná, samozřejmě jsem počítal s doplatkem. Do tohohle se mi zatím moc nechce. Uvidíme jak se situace vyvrbí, ale zdejší komunita sedí na svých zásobách jako křečci
.
Každý si většinou Amigu vytuní sám podle svých představ a (nejenom) já dávám přednost když je počítač v původním stavu - bez nějakých vyvrtaných a vyřezaných otvorů, bez nevratných amatérských zásahů na základní desce, atd...
- Poděkování 3
Vložit komentář:
-
Ja svoju A1200 predať nechcem. Zaujímalo by ma ale, za koľko sa tu Amigy predávajú.
Rozhodol si sa, že chceš mať Amigy dva (600 + 1200), áno? Budeš si ju ďalej vylepšovať? Nové vlákno Dedyho A1200 bude fajn
Mňa zase veľmi lákajú desktopy ako A2000, A3000, ... ale to je dosť drahá sranda.
Vložit komentář:
-
Jsem si tu Tvoji Amču nepředstavoval úplně v základu, doufal jsem že bude aspoň trošinku vytuněná, samozřejmě jsem počítal s doplatkem. Do tohohle se mi zatím moc nechce. Uvidíme jak se situace vyvrbí, ale zdejší komunita sedí na svých zásobách jako křečciAutorem citovaného textu je Commodorista Přejít na původní příspěvekAmiga 1200 je v původním stavu a konfiguraci (bez rozšíření). Pokud je výměna druhá možnost, tak s focením zatím počkám, třeba se ozve nějaký prodejce.
.
Vložit komentář:
-
Amiga 1200 je v původním stavu a konfiguraci (bez rozšíření). Pokud je výměna druhá možnost, tak s focením zatím počkám, třeba se ozve nějaký prodejce.
Vložit komentář:
-
A jak ji máš vybavenou, moji výbavu mám v podpisu. Teda s tím že si nechávám IDE LeyLines. A ještě navíc nemám origo myšku, tuším jsem ji někomu střelil, a zdroj si taky nechám, jelikož také není origo. Takže by se vyměnily jen mašinky.Autorem citovaného textu je Commodorista Přejít na původní příspěvekSpíš výměnu, protože bych asi nedokázal určit cenu a peníze se rozkutálí a měl bych prd.
Vlákno Dedyho A600 je výživné, ta už toho zažila. Jako válečný veterán...
ZIP stačí, o víkendu taky nafotím.Naposledy upravil Dedy; 31.01.2025, 17:59:38.
Vložit komentář:
-
Tak to vidíme rovnakoAutorem citovaného textu je Commodorista Přejít na původní příspěvekSpíš výměnu, protože bych asi nedokázal určit cenu a peníze se rozkutálí a měl bych prd.
...
... a preto sa tak dobre čítaAutorem citovaného textu je Commodorista Přejít na původní příspěvek... Vlákno Dedyho A600 je výživné, ta už toho zažila. Jako válečný veterán...
...
Vložit komentář:
-
Spíš výměnu, protože bych asi nedokázal určit cenu a peníze se rozkutálí a měl bych prd.Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvekHlavně se napřed zeptám jestli chceš opravdu výměnu anebo jestli nechceš prodat?
Jinak moje Amča má své vlákno, tam se dost dozvíš. #Dedyho A600.
Vlákno Dedyho A600 je výživné, ta už toho zažila. Jako válečný veterán...
ZIP stačí, o víkendu taky nafotím.
Vložit komentář:
-
- Poděkování 1
Vložit komentář:
-
Fotky, samozrejme, sem
Každý z nás sa rád pokochá 
Samozrejme obom držím palce, nech ste s výmenou a "novou" Amigou čo najspokojnejší a najšťastnejší
Vložit komentář:
-
Hlavně se napřed zeptám jestli chceš opravdu výměnu anebo jestli nechceš prodat? Nevím kolik Amig máš, já teda jen tu jednu, vždycky jsem měl jenom jednu. Finance nedovolovaly.
A už připravzji fotky. Chceš je do mejlu SZ nebo sem? Jinak moje Amča má své vlákno, tam se dost dozvíš. #Dedyho A600.
- Poděkování 1
Vložit komentář:
-
To musíš vědět ty, jestli to bude upgrade? Ale číslovka 1200 vypadá líp než 600 a komunita dvanáctistovkařů je tady taky větší...
Návrh je jednoduchý - oba nafotíme své Amigy, případně popíšeme parametry co nejdou poznat z fotek, pak se rozhodneme a vyměníme.
- Poděkování 3
Vložit komentář:
-
Pro mně to snad bude upgrade
,
Pokud máš nějaký ten návrh tak sem s ním, anebo přímo SZ. Jsem samé ucho.
Vložit komentář:
-
Nikdo se opravdu nehrne, je to takový netypický downgrade, dlouho jsem rozmýšlel, ale asi bych do toho šel.
- Poděkování 1
Vložit komentář:

Vložit komentář: