Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga 1200 koupě i výměna.

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

  • fmatejic
    odpověděl
    Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
    A to je v podstatě holá. Je to síla ale poptávka tady je, takže... A to přihazovali jenom dva!
    Ja bych to upravil ... prihazoval jeden, dal maximalku, protoze ji moc chtel a druhej fejkovej ucet prodavajiciho s 3 nakupama to vyhnal kam to slo.
    Bohuzel je tohle posledni dobou naprosto bezna praxe a jak se mnou zacne soutezit ucet s mene nez 10 nakupama, prestavam prihazovat.

    Vložit komentář:


  • Predseda
    odpověděl
    A s ROMkou, ke které nejde ani připojit HDD.

    Vložit komentář:


  • Commodorista
    odpověděl
    Ne v podstatě holá, ale opravdu holá - a ještě s nefunkční floppy.

    Vložit komentář:


  • Dedy
    odpověděl
    A to je v podstatě holá. Je to síla ale poptávka tady je, takže... A to přihazovali jenom dva!

    Vložit komentář:


  • Commodorista
    odpověděl
    Včera se na Aukru prodala Amiga 600 za 10.399,- Kč, to taky není zrovna málo.
    Jen mi vrtá hlavou, že má smazaný štítek s označením.modelu.

    Funkční Amiga 600 s adaptérem. Disketová jednotka nereaguje. Stav viz fotky.


    Vložit komentář:


  • TherioN
    odpověděl
    už si tie ceny fakt asi vymýšlajú podla číselného označenia modelu Amigy, takže očakávam že sa objavia inzeráty na Amigu 600 za 600 euro a Amigu 4000 za 4000 euro

    Vložit komentář:


  • Dedy
    odpověděl
    Autorem citovaného textu je TherioN Přejít na původní příspěvek
    Viděl jsem ale spoustu věcí už mám a místa je tak málo, navíc jsem už koupil A1200 s PiStormem.

    Ale díky za nabídku.


    Vložit komentář:


  • Wolfus
    odpověděl
    Ta 1200vka je aspon v slusnej vybave (ale aj tak predrazena), ale ta 500vka je uplne mimo...

    Vložit komentář:


  • TherioN
    odpověděl
    Amiga 1200 za 1200 Euro:

    Inzerát č. 173681144: Predám Commodore Amiga 1200 + výbava, Cena: 1 200 €, Lokalita: Galanta



    Amiga 500 za 500 Euro:

    Inzerát č. 174129997: AMIGA A500, Cena: 500 €, Lokalita: Bardejov



    neuveritelne

    Vložit komentář:


  • Dedy
    odpověděl
    Jasně, a díky že jsi na mně vzpomněl. Máš PM.

    Vložit komentář:


  • TheMrKocour
    odpověděl
    Dedy Měl bych pro tebe nabídku na A1200 + Blizzard 1230IV. Byl jsem dnes koupit nějaký monitor na bazoši a kecal jsem s prodejcem asi hodinku a přišla řeč na Amigu, tak jednu vytáhl ze skříně a řekl, že by jí klidně prodal. Pošli mi na sebe v PM číslo a spojím Vás, já už jich mám moc
    Naposledy upravil TheMrKocour; 05.02.2025, 15:22:16.

    Vložit komentář:


  • Predseda
    odpověděl
    S 2B měly problém některé turbokarty, jmenovitě Apollo. Ale ty dneska stejně nikdo nepoužívá.

    Vložit komentář:


  • Dedy
    odpověděl
    Autorem citovaného textu je Stano Přejít na původní příspěvek
    Dedy, až budeš tú A1200 mať, premenuj toto vlákno na "Dedyho A1200", prosím. Nech je to aj s históriou hľadania

    A držím palce s výberom
    Myslím na to, neboj se

    Vložit komentář:


  • Commodorista
    odpověděl
    Nějaké odkazy s popisem rozdílů mezi revizema:

    Big Book of Amiga Hardware - Probably the largest Amiga hardware reference on the net!



    Běžný uživatel rozdíl nepozná.

    Vložit komentář:


  • Falcon_11
    odpověděl
    Autorem citovaného textu je Stano Přejít na původní příspěvek
    Dedy, až budeš tú A1200 mať, premenuj toto vlákno na "Dedyho A1200", prosím. Nech je to aj s históriou hľadania

    A držím palce s výberom




    Prečo ju nemajú radi? A ktoré radi majú, prosím?
    1D4 su oblubenejsie ako 2B, ale zalezi to od toho ake ma kto skusenosti s tymi reviziami. Podla mna je to jedno, ja mam oboje a v poho

    Vložit komentář:

Zpracovávám...
X