Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga 1200 koupě i výměna.

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

  • Dedy
    odpověděl
    V tomhle je moje a600 panenská, tuním jen přídavnými kartami, a recap není amatérský zásah.

    Vložit komentář:


  • Commodorista
    odpověděl
    Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek

    Jsem si tu Tvoji Amču nepředstavoval úplně v základu, doufal jsem že bude aspoň trošinku vytuněná, samozřejmě jsem počítal s doplatkem. Do tohohle se mi zatím moc nechce. Uvidíme jak se situace vyvrbí, ale zdejší komunita sedí na svých zásobách jako křečci .
    Aha, tak to jsme se asi špatně pochopili. Já to bral tak, že hodnota Amigy 1200 by odpovídala té vylepšené Amize 600 a nebylo by potřeba řešit doplatek.
    Každý si většinou Amigu vytuní sám podle svých představ a (nejenom) já dávám přednost když je počítač v původním stavu - bez nějakých vyvrtaných a vyřezaných otvorů, bez nevratných amatérských zásahů na základní desce, atd...

    Vložit komentář:


  • Stano
    odpověděl
    Ja svoju A1200 predať nechcem. Zaujímalo by ma ale, za koľko sa tu Amigy predávajú.

    Rozhodol si sa, že chceš mať Amigy dva (600 + 1200), áno? Budeš si ju ďalej vylepšovať? Nové vlákno Dedyho A1200 bude fajn

    Mňa zase veľmi lákajú desktopy ako A2000, A3000, ... ale to je dosť drahá sranda.

    Vložit komentář:


  • Dedy
    odpověděl
    Autorem citovaného textu je Commodorista Přejít na původní příspěvek
    Amiga 1200 je v původním stavu a konfiguraci (bez rozšíření). Pokud je výměna druhá možnost, tak s focením zatím počkám, třeba se ozve nějaký prodejce.
    Jsem si tu Tvoji Amču nepředstavoval úplně v základu, doufal jsem že bude aspoň trošinku vytuněná, samozřejmě jsem počítal s doplatkem. Do tohohle se mi zatím moc nechce. Uvidíme jak se situace vyvrbí, ale zdejší komunita sedí na svých zásobách jako křečci .

    Vložit komentář:


  • Commodorista
    odpověděl
    Amiga 1200 je v původním stavu a konfiguraci (bez rozšíření). Pokud je výměna druhá možnost, tak s focením zatím počkám, třeba se ozve nějaký prodejce.

    Vložit komentář:


  • Dedy
    odpověděl
    Autorem citovaného textu je Commodorista Přejít na původní příspěvek
    Spíš výměnu, protože bych asi nedokázal určit cenu a peníze se rozkutálí a měl bych prd.
    Vlákno Dedyho A600 je výživné, ta už toho zažila. Jako válečný veterán...

    ZIP stačí, o víkendu taky nafotím.
    A jak ji máš vybavenou, moji výbavu mám v podpisu. Teda s tím že si nechávám IDE LeyLines. A ještě navíc nemám origo myšku, tuším jsem ji někomu střelil, a zdroj si taky nechám, jelikož také není origo. Takže by se vyměnily jen mašinky.
    Naposledy upravil Dedy; 31.01.2025, 17:59:38.

    Vložit komentář:


  • Dedy
    odpověděl

    Takže opravdu nikdo mi neprodá 12-kuli? Výměna je až ta druhá možnost.

    Cena není směroplatná, mám na to,
    Naposledy upravil Dedy; 01.02.2025, 10:28:40.

    Vložit komentář:


  • Stano
    odpověděl
    Autorem citovaného textu je Commodorista Přejít na původní příspěvek
    Spíš výměnu, protože bych asi nedokázal určit cenu a peníze se rozkutálí a měl bych prd. ...
    Tak to vidíme rovnako

    Autorem citovaného textu je Commodorista Přejít na původní příspěvek
    ... Vlákno Dedyho A600 je výživné, ta už toho zažila. Jako válečný veterán... ...
    ... a preto sa tak dobre číta

    Vložit komentář:


  • Commodorista
    odpověděl
    Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
    Hlavně se napřed zeptám jestli chceš opravdu výměnu anebo jestli nechceš prodat?
    Jinak moje Amča má své vlákno, tam se dost dozvíš. #Dedyho A600.
    Spíš výměnu, protože bych asi nedokázal určit cenu a peníze se rozkutálí a měl bych prd.
    Vlákno Dedyho A600 je výživné, ta už toho zažila. Jako válečný veterán...

    ZIP stačí, o víkendu taky nafotím.

    Vložit komentář:


  • Dedy
    odpověděl
    No je jich trochu více tak ať to tady nezapleveluju bude stačit zip?


    A600-foto.zip

    Vložit komentář:


  • Stano
    odpověděl
    Fotky, samozrejme, sem Každý z nás sa rád pokochá

    Samozrejme obom držím palce, nech ste s výmenou a "novou" Amigou čo najspokojnejší a najšťastnejší

    Vložit komentář:


  • Dedy
    odpověděl
    Hlavně se napřed zeptám jestli chceš opravdu výměnu anebo jestli nechceš prodat? Nevím kolik Amig máš, já teda jen tu jednu, vždycky jsem měl jenom jednu. Finance nedovolovaly.
    A už připravzji fotky. Chceš je do mejlu SZ nebo sem? Jinak moje Amča má své vlákno, tam se dost dozvíš. #Dedyho A600.

    Vložit komentář:


  • Commodorista
    odpověděl
    To musíš vědět ty, jestli to bude upgrade? Ale číslovka 1200 vypadá líp než 600 a komunita dvanáctistovkařů je tady taky větší...

    Návrh je jednoduchý - oba nafotíme své Amigy, případně popíšeme parametry co nejdou poznat z fotek, pak se rozhodneme a vyměníme.

    Vložit komentář:


  • Dedy
    odpověděl
    Pro mně to snad bude upgrade ,
    Pokud máš nějaký ten návrh tak sem s ním, anebo přímo SZ. Jsem samé ucho.

    Vložit komentář:


  • Commodorista
    odpověděl
    Nikdo se opravdu nehrne, je to takový netypický downgrade, dlouho jsem rozmýšlel, ale asi bych do toho šel.

    Vložit komentář:

Zpracovávám...
X