Tak jsem si uložil obrázek, tedy příklad pro COPPER z Amiga Review 17, abych nemusel pořád zapínat emulaci. Dám to i sem, níže je zdroják (soubor). Není to ADF, ale přímo zdroják.
[ATTACH=CONFIG]6693[/ATTACH]
[ATTACH]6694[/ATTACH]
Odskusal som to, a mne systemovy/povodny copper "nevrati". Kazdopadne tu mas Spustenie/Obnovenie Copper listu.
Najprv ti poskytne Fast az potom Chip. Ide o to ze ty ako programator nevies na akej konfiguracii program pobezi.
Takto mas zaistene ze ak ma pocitac Fast tak tato sekcia bude umiestnena do Fast. Ak pouzijes CODE_F / DATA_F tak pocitac musi mat Fast.
Tak jsem na chvíli sondoval co to bude to určení sekce code_p, když _f je fast ram a _c je chip ram. Měla by to být aktuálně dostupná pamět, tedy něco jako když se uvede CODE bez parametru. Bez parametru by se ale mělo nejdříve pokusit použít fast ram až pak chip. Předpokládám, že by tak stejně mělo fungovat i code_p.
To, že se jedná o aktuílně dostupnou paměť jsem se dočetl v odkazu níže, je to v polštině, ale v nouzi se tomu dá rozumět . Pokud někdo dáte odkaz na PDF, tutoriál kde bude vysvětleno code_p, budu ho považovat zatím za stejně dobrý jako ten polský . (kniha pro A500-A4000 )
Tak jsem si uložil obrázek, tedy příklad pro COPPER z Amiga Review 17, abych nemusel pořád zapínat emulaci. Dám to i sem, níže je zdroják (soubor). Není to ADF, ale přímo zdroják. copper_demo1.adf
Vložit komentář: